2020 yılında bitirdiğiniz oyunlar

Metro Last Light
Dishonored
Dead Cells (sonu yok ama aktif oynuyorum)
Hitman Absolution
NFS The Run
Saints Row 4

Days Gone
God Of War
Spiderman
Spiderman Miles Morales
TLOU (2. oyunu oynamadan önce bir daha bitiriyim dedim)
TLOU 2
Red Dead Redemption 2
GTA 5 (3. kez falan)
Onun dışında RDO falan takıldım bide Fortnite.
(Evet PS4 bu sene aldım normalde pc'ciyim geri kalmıyım diye tüm AAA, exclusive oyunları oynamaya çalıştım. :D)

DS3 o kadar iyi mi? Diğer serilerini oynamadan DS3'den mi başlasak çok mu şey kaybederiz :D?
Öncelikle oyun zor bunu belirtiyim ama oyunu çizebilirseniz zor olmaktan çıkıyor daha doğrusu zorluktan sinir bozucuya geçiyor 😄 Bence iyi bir oyun. Oyunu açıklamak istesem sanırım buradaki alan yetmez, eğer takılırsanız merlinin kazanında çözüm videoları var bana çok yardımcı oldu. Bu arada diğer oyunlarını bende oynamadım onlara da başlayacağım.

• Doom 1993 (Yıllar önce oynayıp bitirememiştim.)
  • Doom II (Yine aynı ilk Doom gibi bitirememiştim.)
  • Super Mario 64
  • Half-Life serisi (Her yıl Ocak ayında oynarım ve bitiririm. Şimdi yine başladım bir klasik olarak.)
  • Super Mario World
  • God Of War 1 ve 2 (Daha önce oynayıp bitirememiştim.)
  • GTA 5 (6. kez oynadım ve bitirdim.)
  • GTA 4 (23. kez oynadım ve bitirmek üzereyken oyun esrarengiz şekilde silindi.)
  • Super Mario Bros 3.
  • New Super Mario Bros Wii
  • The Legend Of Zelda'nın NES versiyonu

Siz yazınca aklıma geldi.
GTA 5 (2. bitiriş) (Genelde Online takıldım)
Watch Dogs 2 (ilk kez)
Watch Dogs Legion (ilk kez)
Forest (ilk defa)
Far Cry 3 (3. kez)
Tomb RAIDER2013 (ilk kez)
Witcher 2 (ilk kez)
Witcher 3 (2. kez)
ETS 2 (40 saat)
Dishonerd (yeni başladım)

Dostum Watch Dogs 2'yi oynuyorum bitmek üzere ve ben çok keyif aldım ama 3. seri için birkaç yerde olumsuz yorumlar gördüm. Sen Watch Dogs Legion'u nasıl değerlendiriyorsun? Aslında 2. seriyi oynadıktan sonra 1. seriyi de 30 TL gibi bir rakama oynamak mantıklı mı?

Dostum Watch Dogs 2'yi oynuyorum bitmek üzere ve ben çok keyif aldım ama 3. seri için birkaç yerde olumsuz yorumlar gördüm. Sen Watch Dogs Legion'u nasıl değerlendiriyorsun? Aslında 2. seriyi oynadıktan sonra 1. seriyi de 30 TL gibi bir rakama oynamak mantıklı mı?
Legion bana göre çöp ve hayal kırıklığı. Öyle Watch Dogs hayranı değilim ama Her alanda bulunmaya çalışmış. Ve tabi böyle olunca bazılarında da batmış. Bu battıkları şeyler bana göre oyunu oyun yapan şeyler olduğu için hiç sevmedim.

Legion bana göre çöp ve hayal kırıklığı. Öyle Watch Dogs hayranı değilim ama Her alanda bulunmaya çalışmış. Ve tabii böyle olunca bazılarında da batmış. Bu battıkları şeyler bana göre oyunu oyun yapan şeyler olduğu için hiç sevmedim.

Hadi ya bu kadar kötü olacağını tahmin etmemiştim. 1. ve 2. serisini sevenler 3Ü hiç sevmemiş. O zaman o kadar para vermeye gerek yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı