Bitirdiğiniz oyunlar

4 Bin TL'lik PC'den hayır gelmez. En az 7 bin rahat biriktirmem lazım yoksa düzgün oyun oynayamam.
Hahaha, 7 bin mi? seçiciyiz bakıyorum. 1650 r3 3100 sistem toplayıp yoluna devam edersin. 7 bin liralık PC istiyorsan kendi imkanlarınla alacaksın, ha evde bir sürü boğaz varsa parayı biriktirmen daha zor olacak buda 7 bin lira biriktirmeyi çok daha zorlaştıracak. Bende 7 bin liralık sistem isterdim fakat türk lirasının çöp olduğu şu ülkede bu imkansız.

Half-Life 1
Red Alert 2 ve yuri versiyonu
GTA VC
GTA SA
Hitman 1-2-3
CoD 1-2-4

Aklıma başka gelmedi. :D
Gta vc'yi hiç sevemedim internet cafede ufakken oynardım hep. Gta sa'nın hikayesini önemseyecek kadar bitirmedim hep mod falan kurup oynardım. 1 sene önce thanos, mario, kratos skinleri atıp oynamıştım niyeyse.

Hahaha, 7 bin mi? Seçiciyiz bakıyorum. 1650 R3 3100 sistem toplayıp yoluna devam edersin. 7 bin liralık PC istiyorsan kendi imkanlarınla alacaksın, ha evde bir sürü boğaz varsa parayı biriktirmen daha zor olacak bu da 7 bin lira biriktirmeyi çok daha zorlaştıracak. Bende 7 bin liralık sistem isterdim fakat Türk lirasının çöp olduğu şu ülkede bu imkansız.

Bana 1650 R3 3100 dediğiniz sistemi söyler misiniz? Bakmak istiyorum ilgimi çekti belki alırım.

Detroit: Become Human
Mafia 2
MB Bannerlord
MB Warband, Fire and Sword
Witcher 3
Skyrim V
GTA 5, Vice City, San Andreas
Assasin's Creed Odyssey
Assasin's Creed Origins
Assasin's Creed Black Flag
Assasin's Creed Brotherhood
Half Life 2
Half Life 2 Episode 1 ve Episode 2
The Long Dark
Forza Horizon 4
Human Fall Flat
A Plague Tale: Innocence
Streamer Life, Internet Cafe Simulator
Stranded Deep
Far Cry 3
Far Cry Primal
FM 20,19,18,17 | Pes 20,19,18,17,16,13,10 (Hikayesi yok ama bitirilmiş sayılır, neredeyse her yapılabilecek olanı yaptım)
Başka da gelmedi aklıma.

Geri
Yukarı