2020 yılında iPhone 7 Plus alınır mı?

slxsalih

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sürekli telefon değiştiren biriyim daha önce 8 Plus samsun Note 8 vs kullandım fakat hep telefon satarak bilgisayarıma bir şeyler aldım ve en son 4 aydır iPhone 6 kullanıyorum. İpad olduğu için oyun vs olarak telefonu pek kullanmıyorum. Elimde 2000 TL - 3000 TL arası bir bütçe var. Telefon araştırıyordum ve bir arkadaşta 22 ay Apple Türkiye garantili 7 Plus 32 GB cihaz buldum ve 2850 TL'ye anlaştım. Kutu fatura her şey mevcut. Bu fiyata bu cihaz bana uygun geldi, sizce alma mıyım? Kamera olarak bu fiyata başka kaliteli cihaz bulacağımı sanmıyorum. 7 Plus ortalama kaç yıl beni üzmez kullanan arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 sene sıkıntı çıkarmaz ama sonrasını göremezsiniz, ekran/kasa oranı takıntınız yoksa (örneğin 3000 TL'ye 6S Plus videosu çeken Shifdelete editörleri) iyi bir cihaz ama ekran/kasa oranı ile bir sıkıntınız/gareziniz varsa uzak durun, kamerasını arkadaşlarımdan biliyorum ve o fiyatlarda ön kamerada çok daha iyi cihazlar var ama arkada çok fark etmiyor, bataryası ile bir günü çıkarırsın, performansı gayet iyi bir cihaz.

Alınmaz dostum. Hadi aldın diyelim. 2 yıl sonra yazılım desteğini keserler. Ve yeni gönderilen yazılımlar telefonu yavaşlatıyor haberi vardı. Gerçekten doğru bir şey.
Dostum 2850 TL fiyat bandıyla düşünmeni istiyorum. Bu fiyatta 2 yıldan fazla tık demeyecek cihaz var mı önerdiğin bundan iyi.

3 sene sıkıntı çıkarmaz ama sonrasını göremezsiniz, ekran/kasa oranı takıntınız yoksa (örneğin 3000 TL'ye 6S Plus videosu çeken Shifdelete editörleri) iyi bir cihaz ama ekran/kasa oranı ile bir sıkıntınız/gareziniz varsa uzak durun, kamerasını arkadaşlarımdan biliyorum ve o fiyatlarda ön kamerada çok daha iyi cihazlar var ama arkada çok fark etmiyor, bataryası ile bir günü çıkarırsın, performansı gayet iyi bir cihaz.
3 sene gayet yeterli benim için ve 2850 TL olduğu için yeterli. Tasarım olarak seviyorum cihazı zaten sade bir tasarımı mevcut.

Yani günlük kullanıcıyım telefonla konuşur, sosyal medya gezer, resim çekerim dersen alınır bence. 7 kullanıyorum şu an. Açıkçası bir eksiklik hissetmiyorum. Gece kamerası dışında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı