2020 yılında Logitech G27 alınır mı?

Weqezy

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir adamla G27 için anlaştım her şey dahil + olarak vitesi Full 5 vites 1350₺ olarak anlaştık ama tam olarak içime sinmiyor değer mi değmez mi yani bilemedim. 1500₺'ye G29 veya G920 bulamam değil mi? Veya satan var mı aranızda ve tanıdığınız?

Thrustmaster T150 sıfırı 2200 lira. Bir de iracing alınca tadından yenmiyor. Kullanıyorum güzel ürün. Logitech dişli sistem takırtılı çalışır, bunda kayış var daha hoş bir deneyim ve daha sessiz. Karşılaştırmalarını izle.

Kullanılmamışı olmadığı için güvenme derim ama sana kalmış. Ben bir video izlemiştim, Arduino ve encoder ile direksiyon yapıyordu baya da iyiydi bir araştır istersen.

Edit: Ayrıca 900 dereceydi ve düzgün hareket ediyordu.

Kullanılmamışı olmadığı için güvenme derim ama sana kalmış. Ben bir video izlemiştim, Arduino ve encoder ile direksiyon yapıyordu bayağı da iyiydi bir araştır istersen.

Edit: Ayrıca 900 dereceydi ve düzgün hareket ediyordu.

O videoyu gördüm ama hiç içime sinmedi onlarla uğraşmak falan aklımda 2 seçenek var.
1.G27 alıp işte vites topuzu, simit vs değiştirmek.
2.bir 2 hafta daha bekliyip G920 almak 2.el.

Bir de bir arkadaş demişti Thrustmaster diye 2200 lira maalesef veremem en fazla 1500₺ verebilirim.
Yıpranmış ürünler, riskli. Bence değmez.

Baya temiz gözüküyordu linkini atayım isterseniz.

Baya temiz gözüküyordu linkini atayım isterseniz.
Dış görünüşünde sıkıntı olmaz zaten. Arkadaşımda var ilk gün aldığı gibi duruyor ama bir pedalında sıkıntı var. Bu mekanik bir ürün, hareketli parçaları var ve G27 çıkalı uzun süre oldu. O yüzden yıpranmış ve riskli diyorum.

Dış görünüşünde sıkıntı olmaz zaten. Arkadaşımda var ilk gün aldığı gibi duruyor ama bir pedalında sıkıntı var. Bu mekanik bir ürün, hareketli parçaları var ve G27 çıkalı uzun süre oldu. O yüzden yıpranmış ve riskli diyorum.

Sizce ne yapmalıyım peki ne önerirsiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı