2020 yılında Logitech G27 alınır mı?

G27 serisi eskidiği için yeni oyunlarda destek bulamaz. G29'u almak mantıklı olacaktır. Eğer ki bütçen varsa G923 serisini satışa çıkmasını bekle ve onu al. Eğer ki bütçe sıkıntın varsa G923 çıktıktan sonra G29 serisi ucuzlar, o zaman sıfır G29 alırsın. Ha unutmadan hangi tür oyunlar oynayacaksın? Oyunlara göre de direksiyonlar değişiyor.

G27 serisi eskidiği için yeni oyunlarda destek bulamaz. G29'u almak mantıklı olacaktır. Eğer ki bütçen varsa G923 serisini satışa çıkmasını bekle ve onu al. Eğer ki bütçe sıkıntın varsa G923 çıktıktan sonra G29 serisi ucuzlar, o zaman sıfır G29 alırsın. Ha unutmadan hangi tür oyunlar oynayacaksın? Oyunlara göre de direksiyonlar değişiyor.

Genelde Forza tarzı ETS gibi oyunlarla işim yok ben daha çok manuel vites hayranıyım o yüzden shifterli bir şeyler istiyorum.
Sizce ne yapmalıyım.
Arkadaşlar son olarak bir adamdan 1600₺'ye shifter + direksyon paketini aldım 2.el çok memnunum sorusu olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla sorabilir.

Son düzenleme:
Genelde Forza tarzı ETS gibi oyunlarla işim yok ben daha çok manuel vites hayranıyım o yüzden shifterli bir şeyler istiyorum.
Sizce ne yapmalıyım.
Arkadaşlar son olarak bir adamdan 1600₺'ye shifter + direksyon paketini aldım 2.el çok memnunum sorusu olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla sorabilir.
Keşke G29 alsaydım dediniz mi? Bende ikinci el buldum. Alırken nelere dikkat ettiniz ?

Keşke G29 alsaydım dediniz mi? Bende ikinci el buldum. Alırken nelere dikkat ettiniz?

1.öncelikle adam bana yakın oturuyordu o nedenle ürünün neredeyse her şeyini bildiğimin için gidip denedim her ince ayrıntısına kadar baktım ve hayatımda gördüğüm en temiz G27 falandı.
2.ama bana kalırsa içim çok el vermiyor yani şansınız varsa G29, tmx, T150, TMX Pro, T150 Pro ya yönelin.
3.alırken dikkat ettiğim birkaç nokta vardı en önemlisi grip(tuttuğum direksyonların o derinin sürtünmüşlüğü çünkü o gerçekten eskimişse çok alınmaya değer değil ve çok yapışır sonra vitesi biraz denedim o gayet sağlamdı dipnot: G27 alacaklar vitesi 2 yönlü kullanılabiliyor olmasıdan dolayı her tuşunu ve modunu deneyin. Diğer en en en önemli konu fren Logitech'in frenleri bazen tam bastığında yarım veya yarım bastığında tam basıyormuş gibi algılanabiliyor o nedenle ona dikkat et derim başka sorun varsa dinlerim iyi alışverişler, hayırlı olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı