2020 yılında RX590 alınır mı?

Siz nasıl AMD ekran kartlarına laf edersiniz? Ne hakla başarısız dersiniz. Bu hatalar artık tarihe karıştı arkadaşım ne hatasından bahsediyorsun? Dandik ve sorunlu modeli kullanırsan tabii hata alırsın ben Sapphire kullanıyorum hiç hata almadım. 2 ay önce aynı sizin gibi eleştiri yaptığımda resmen birçok kişi tarafından bu şekilde linç ediliyordum. Sorunlar artınca bu kişilerin de sayısı azaldı sanırım. :)

WattMan hatasını hala düzeltmediler. Onu geçtim renk ayarları kötü, evdeki elektrik kullanımı kadar enerji çekmesi gibi bir sürü sorunu var bu kartların hala.

Siz nasıl AMD ekran kartlarına laf edersiniz? Ne hakla başarısız dersiniz. Bu hatalar artık tarihe karıştı arkadaşım ne hatasından bahsediyorsun? Dandik ve sorunlu modeli kullanırsan tabi hata alırsın ben Sapphire kullanıyorum hiç hata almadım. 2 ay önce aynı sizin gibi eleştiri yaptığımda resmen birçok kişi tarafından bu şekilde linç ediliyordum. Sorunlar artınca bu kişilerin de sayısı azaldı sanırım. :)
aynı ekran kartını kullanıyorum aşırı sıkıntılı siyah ekran yiyorum oyunlarda

590 çöp kart kronik sorunlu. Ve çok güç tüketir. Onun yerine bunlar alınır.
Bütçeye göre 1650 süper. 1660 ve 1660 süper.

aynı ekran kartını kullanıyorum aşırı sıkıntılı siyah ekran yiyorum oyunlarda
XFX RX 590 ekran kartını mı kullanıyorsunuz? Eğer öyle ise ekran kartı için 20.4.2 sürümü kurup görsele yüklediğim Radeon ayarlarını yapabilirsiniz. Belki çözüm olur.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    66,7 KB · Görüntüleme: 47
  • 3.PNG
    3.PNG
    66,8 KB · Görüntüleme: 37
sapphire rx590 nitro+ kullanıyorum 8 aydır her hangi bir problem yaşamadım performansından gayet memnunum ve fan ayarlarını kendim ayarladığım da gayet güzel çalışıyor dandik markaların ekran kartlarını alırsanız problem yaşarsınız. Wattman hatasınıda hiç yaşamadım

sapphire rx590 nitro+ kullanıyorum 8 aydır her hangi bir problem yaşamadım performansından gayet memnunum ve fan ayarlarını kendim ayarladığım da gayet güzel çalışıyor dandik markaların ekran kartlarını alırsanız problem yaşarsınız. Wattman hatasınıda hiç yaşamadım
Sizin gibi insanların görüşüne göre Sapphire hariç bütün markalar dandik ve sorunlu. WattMan ve siyah ekran hataları da marka ve modele göre çıkıyor zaten değil mi?

Arkadaşlar merhaba yukarıda da dediğim gibi 2020 yılında RX590 alınır mı ben zaten 2020'nin ocakında almıştım ama şimdi merak ettim cevaplarsanız sevinirim.

Sorun yaşamadıysanız performansı iyi bir kart. Önerilmemesinin sebebi en sorunlu AMD GPU'lardan olması ve verimsiz bir kart olması.

Xfx 590 fatboy oc kullanıcısı olarak çok memnunum. Sorun yaşayan arkadaşların kartları problemli olabilir ya da bir çok sebep olabilir driver sorunu vs. Ayrıca bendeki kartı 1500 tl ye aldım ve 1660s ile neredeyse aynı performansta çalışıyor ve 1660s fiyatı 2100 civarı. Kartın üstünden bios tuşu ile bios değiştirebilirsiniz sorun yaşayan arkadaşlar için ve bu kart ısındığından özel fan profili ile kullanmanız gerek.

Xfx 590 fatboy oc kullanıcısı olarak çok memnunum. Sorun yaşayan arkadaşların kartları problemli olabilir ya da bir çok sebep olabilir driver sorunu vs. Ayrıca bendeki kartı 1500 tl ye aldım ve 1660s ile neredeyse aynı performansta çalışıyor ve 1660s fiyatı 2100 civarı. Kartın üstünden bios tuşu ile bios değiştirebilirsiniz sorun yaşayan arkadaşlar için ve bu kart ısındığından özel fan profili ile kullanmanız gerek.
Hocam zamanında bana yardımcı olmaya çalışmıştınız teşekkür ederim. Ben o BIOS tuşunu da denedim kartta en ufak bir değişkenlik olmadı. :D Ayrıca sizin Mhz değerleri ile benim kartta az bir değişkenlik var orjinalinde. Size baya kaliteli olan bir XFX RX 590 modeli denk gelmiş sanırım. Silikon yapısı da size kaliteli denk gelince çok güzel undervolt değerlerini elde edip ısınma sorununu çözmüşsünüz. İnşallah da sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı