2020 yılında World Of Warcraft'a başlamak

Makaleler
6
Daha fazla  
Az önce GTA 5 Online'dan sınırsız ban yememle beraber aklıma world of Warcraft'a başlama fikri geldi. Oyunun 16 yıllık olduğunu biliyorum, sizce hala world of Warcraft'a başlanır mı? Türkiye'de fiyatların biraz fazla olduğunu biliyorum, belli bir kısıma kadar ücretsiz oynayabiliyormuşuz. Beğendiğim takdirde belki satın alabilirim. Oyun hakkında birkaç video izledim, ilk bakışta biraz karışık geldi. Alışmam ne kadar sürer ve eğer oyunu satın alırsam, oyun zor geldiği takdirde param boşa gider mi? İade etme gibi bir şansımız var mıdır? Son olarak da oyuna yeni başlayanlara tavsiyeleriniz nelerdir?

Az önce GTA 5 Online'dan sınırsız ban yememle beraber aklıma world of Warcraft'a başlama fikri geldi. Oyunun 16 yıllık olduğunu biliyorum, sizce hala world of Warcraft'a başlanır mı? Türkiye'de fiyatların biraz fazla olduğunu biliyorum, belli bir kısıma kadar ücretsiz oynayabiliyormuşuz. Beğendiğim takdirde belki satın alabilirim. Oyun hakkında birkaç video izledim, ilk bakışta biraz karışık geldi. Alışmam ne kadar sürer ve eğer oyunu satın alırsam, oyun zor geldiği takdirde param boşa gider mi? İade etme gibi bir şansımız var mıdır? Son olarak da oyuna yeni başlayanlara tavsiyeleriniz nelerdir?
Bence karantina dönemi yapılacak en iyi şey. Bildiğim kadarıyla WOW aylık ücret ile oynanıyor. O yüzden beğenmesseniz 1 ay ödeyip iptal edebilirsiniz. Ayrıca WOW bildiğim kadarıyla karışık bir oyun alışmanız uzun sürebilir.

Başlanır, niye başlanmasın. 20 levele kadar ücretsiz oynayabiliyorsun ama bu sadece oyunun temel paketinin içeriği ile sınırlı. Güncel genişleme paketi alındığında yanılmıyorsam karakterini 120 levele boost yapabiliyorsun. Aksi halde 1 levelden itibaren kasman gerekeck ki çok sıkıcı. Zaten WoW'un temeli level kasmak değildir. İtem seviyesidir. O yüzden karakter boost var. Oyun karışık, detayı çok, sorumluluğu çok ama eğlenceli. İyi bir guilde girmen lazım. Guilde girersen raid programlarına katılman lazım. Çok vakit ayırma gerekli.

İade edemezsin, oynamaya devam etmek için de aylık 65 TL ödemen gerekir. Arkadaşlarınla başlamayacaksan tavsiye etmem.
Çok fazla ya... Gerçi iyi yanından bakacak olursak çoluk çocuk, toksik kitleyi baya engelliyor. Büyüdüğüm zaman meslek sahibi olunca kesinlikle sıkıntı etmeden verirdim ama şu öğrenci halimle çok üzüyor beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı