World of Warcraft'a başlamak

MaeBae

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bayağıdır başlamak istiyorum aslında fakat bir türlü başlayamamıştım. Şimdilerde başlamak istiyorum fakat birkaç sorum olacak. Öncelikle nasıl bir satın alım yapmam lazım oyuna başlayabilmek için? Oyun süresi satın alımını duymuştum. Bu oyun süresi 30 günlük fakat bu 30 gün ben oyunda olmadıgım süre içerisinde de bitiyor mu, yoksa oyunda Online olarak 30 gün mü satın almış oluyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Season Pass gibi düşün, 1 aylığına alıyorsun o ay bittiğinde yine yenisini alıyorsun. Bana kalırsa WoW şu anda Türkiye şartlarınca çok maliyetli bir oyun, kendini çok kaptırınca da bırakamıyorsun bir de bağımlılık sıkıntısı var :D

Ben Almanya'dayım, çoğu oyunu ya bitirdim ya da sıkıldım. Cyberpunk 2077'yi beklerken oynayım demiştim. 30 günlük oyun süresi 12, 99€ burada.
Season Pass gibi düşün, 1 aylığına alıyorsun o ay bittiğinde yine yenisini alıyorsun. Bana kalırsa WoW şu anda Türkiye şartlarınca çok maliyetli bir oyun, kendini çok kaptırınca da bırakamıyorsun bir de bağımlılık sıkıntısı var :D

Peki bu Shadowlands vs. tarzı paketleri de var onlar ne oluyor acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı