World Of Warcraft'a başlamak

Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç gün sonra WoW'a başlamayı düşünüyorum bir arkadaşımla. Blizzard'ın son zamanlardaki durumu malumunuz bu da beni tereddüte düşürdü. Sorularım şunlar; oyuncu sayısı nasıl, öneriyorsanız veya önermiyorsanız nedenini söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Oyuncu sayısını ve oyunun gelişim süreci dışına çıkarsak;
Evet başlanabilir, iki arkadaşla ile gayet zevkli olabilir. Fakat şunu unutmayın oyuncuların çoğu işin piri olmuş durumda, sizler oyunu çözene kadar biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onun dışında önerimdir.

Oyuncu sayısını ve oyunun gelişim süreci dışına çıkarsak;
Evet başlanabilir, iki arkadaşla ile gayet zevkli olabilir. Fakat şunu unutmayın oyuncuların çoğu işin piri olmuş durumda, sizler oyunu çözene kadar biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onun dışında önerimdir.
İnsanlar sanki biraz soğuk gibi yeni gelenlere karşı, blizzard ve discord üzerinden gruba katıldığımda gördüm. Kendi aralarında gruplaşmışlar sanırım alışması zor olacak gibi fakat değeceğini düşünüyorum.
Valla bende başlamayı düşünüyorum. Geniş güncel bir rehber hazırlansa iyi olur. Konuyu takipteyim bende.
Orta düzey bir ingilizce ile rahatlıkla altından kalkılacağını düşünüyorum. Wikipedia gibi bir çok kaynak sitesi var bir nevi rehber gibi düşünebiliriz.

İnsanlar sanki biraz soğuk gibi yeni gelenlere karşı, blizzard ve discord üzerinden gruba katıldığımda gördüm. Kendi aralarında gruplaşmışlar sanırım alışması zor olacak gibi fakat değeceğini düşünüyorum.

Maalesef öyleler soğuk demeyelim de, kendi çevrelerini kurmuşlar. Yaş aralığı yüksek olduğu için yenilerle ek olarak uğraşmak istemiyorlar. Ama samimiyetiniz ve oyun içindeki etkileşiminiz bu durumu değiştirebilir.

7 sene önce oynayan biri olarak, WoW her zaman en iyisidir. Tereddüt etmeden başlayın, oyunun aktif oyuncu sayısını gösteren bir yer illaki vardır fakat şöyle söyleyeyim. MMORPG oyunları arasında en çok fan kitlesine sahip oyundur yani çoğu oyundan fazla aktif online oyuncuya sahiptir. O yüzden korkmadan başlayabilirsiniz. Ve sonunun ne olacağı belli olmayan bir oyun değildir asla. Yeni patch çıkarırlar ama gene de çıkarırlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı