2020 yıllına Win XP kullanmak

raskolnn

Centipat
Gece gece aklıma bu geldi. Acaba 2020 yılında daha Win XP kullanan var mı? Bilindiği gibi oldukça eski bir sistem, tabii ben de eskiden kullanmıştım.
:)
şimdi Win 7 var o da XP gibi tarihin tozlu raflarına boylayacak yakında.
XP kullanan arkadaşlar, kullanım deneyimi nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala var kullanıyoruz. Adobe Photoshop uygulaması için kullanılan bir PC’ydi. 12 yıldır kullanıyoruz. Google Chrome ve Internet Explorer var sadece ve hiç performanslı değil. Takılıyor, kasıyor, online içerikler sıkıntılı ama Photoshop tık demeden çalışıyor bu yüzden internet bağlamıyoruz.

Sanal makineye yüklemiştim bir ara.

VBox-XP.png

Bankalar veya hastaneler gibi internet işi gerektirmeyen alanlar dışında meraklılar haricinde kullanan yoktur. Hem güvenlikten hem de programların verdiği desteği çekmekten ötürü çok verimli değil. Ben 5 GB'lık harddisklere kurulan Win98 zamanlarını hatırlıyorum. O dönem Win98'in çıkması, şimdi günümüzde Windows 20 çıkması gibi bir şeydi ancak o işletim sisteminde Windows'un verdiği mayın tarlası gibi oyunlar dışında çok bir şey yapılmıyor

Son düzenleme:
Gece gece aklıma bu geldi. Acaba 2020 yılında daha Win XP kullanan var mı? Bilindiği gibi oldukça eski bir sistem, tabii ben de eskiden kullanmıştım.
:)
şimdi Win 7 var o da XP gibi tarihin tozlu raflarına boylayacak yakında.
XP kullanan arkadaşlar, kullanım deneyimi nasıl?
Rusya devlet başkanı Windows XP kullanıyor. Windows 7 bana göre en stabil işletim sistemiydi. Almanlar Windows 7 kullanıyorlar, onlar için özel güncelleme bile geliyor, gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı