2020'de 1050 Ti yeterli mi?

Bütçe
5000
Bir de cevap verip karşı görüş sunma yeteneğine dahi sahip olmayan kullanıcılar kızgın veya gülücük atıyor ya :)
@Özgür Gurucan Katılıyorum. Adam elinde RAM tutuyor, bende fazla diyor. Ben 600 olsun diyorum o 650 diyor. 650'ye vereceğime çekmecemde bekletirim diyor. İsterse 1K'ya GTX 1080 versin bu adamlardan almam. Maalesef alım-satım terbiyesine sahip olmayan çok kişi var.

Bu bahsettiğimiz olay forumda çok yaşanıyor. Adam bilgisayarım ne kadar eder diye konu açıyor (GTX 1050 TI PC). Birileri hemen atlıyor "yAw o fİyAtA rX 570 pC aLıNır". Yahu öyle olmuyor işte. Piyasada hala satışta olan bir kart ise o karta ve kartın ikinci el piyasasına göre fiyat biçersin. Başka kart daha iyi diye daha pahalı olacak diye bir şey yok.
@fryzen Bu arkadaş yapmadıı teşekkür ediyorum ama %99 ihtimal ne zaman böyle bir olay olsa bir de çıkışmaları, "lAu o fİyAtA bU vAr" demeleri yok mu...
Karşı görüş sunma yeteneğim var. Klavyem bozuk ekran klavyesinden yazıyorum ve uzun uzun yazmaya üşendim. Komik cümleler sarf ettiğin için güldüğümü belirtmek yerine gülücük atmam kadar normal birşey de yok zaten.

Geri
Yukarı