Çözüldü 2020'de XBOX ONE X alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SemperFidelis

Hectopat
Yer
Adana
Selamlar dostlar. 1-2 hafta içerisinde Xbox One X almayı düşünüyorum. Ancak biliyorsunuz yeni konsol çıkacak. Yeni konsolu beklemeli miyim? Bir de Xbox One X'in desteğini tahmini ne kadar devam ettirirler? Yani aldıktan hemen 1-2 sene sonra elimde patlasın istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Patlamaz hocam oldukça güçlü makine desteğini kesmezler. Yeni konsollar 5.000 lira civarı çıkar hemen almak yerine yenileri çıktıktan 1-2 sene sonra almak daha mantıklı. Xbox X en az 3-4 sene daha götürür zaten.
Televizyonum 4k değil. Görüntü ve Fps'de bir sıkıntı yaratır mı?
Kesinlikle Xbox One X al. 1080p monitörün bile olsa tüm oyunlarda Supersampling ayarı var. Gerçek bir 4K değil ama müthiş bir görüntü sunduğu açık. Supersampling+60fps oyun keyfi için Xbox One X.

Arkadaşlar, merhaba benim adım Alperen yaklaşık 2.5 yıldır Xbox Türkiye'de çalışıyorum daha Xbox series X'in çıkmasına 5-6 aydan fazla olduğunu söyleyebilirim Xbox One X şu an gayet güçlü bir konsol 4K ve 8K destekleme kapasitesine sahip ve her oyunu 60 FPS oynatabilir zaten size sunduğumuz Gamepass sistemi ile ilk ay 5.90 TL sonra her üç ay 44.90 TL ile 200'den fazla oyunlara ulaşmanızı sağlıyoruz ve şu an Xbox One X onaylı servislerimizde sadece 2.999 TL sorunum cevabı ise Evet alınır böyle bir indirim varken kesin alınır.
Merhaba Alperen Bey, şu anki fiyatlardan haberiniz vardır herhalde. 1 ay öncesine kadar Vatan Bilgisayarda 2500 TL olan Xbox One X Jedi versiyon şu anda en az 5-6K. Şimdi bu nedir bana açıklar mısınız?

Merhaba alperen bey, şu anki fiyatlardan haberiniz vardır herhalde. 1 ay öncesine kadar Vatan Bilgisayar'da 2500 TL olan Xbox One X jedi versiyon şu anda en az 5-6K. Şimdi bu nedir bana açıklar mısınız?

Zamaninda da 4-5 K karı gördü bu konsol. Daha sonra indirimle satiliyor. Şu anda yine indirimi bitirdiler bence ilerde yine indirime girecektir. Böyle satmaları imkansız. 2018'in sonlarında bile 1899'a satıldı One X.

Alınır hocam yeni haberlere göre zaten konsollara da vergi zammı olacak yeni konsol fiyatları beklediğimizden daha pahalı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı