2020'yi Puanla

2020'yi Puanla

• Mükemmel bir yıldı.

Oy: 30 14,4%
  • Güzel bir yıldı.

Oy: 19 9,1%
  • Normaldi, diğer senelerden bir farkı yoktu.

Oy: 27 13,0%
  • Kötüydü bu sene :( .

Oy: 37 17,8%
  • Ne sen sor ne de ben söyleyeyim...

Oy: 95 45,7%

• Oy verenlerin toplamı
    208
  • Anket kapandı .
Dediğiniz gibi objektif olarak değerlendirirsem. Hayatımda ki en kötü yıldı. Yaşadığım iyi olaylar ilk ayıyla kısıtlı sadece o yüzden verebileceğim maksimum puan 10 üzerinden 3 o da ilk 2 ayın hatrına :)

Eveet takvimin bir bölümünün daha sonuna geliyoruz arkadaşlar, Aralığın 6'sı bugün. Aklıma geldi konusunu da açayım dedim. Çoğu kişi kötü dese de en azından benim için ortalama bir seneydi. Lütfen düşünürken objektif olun ve direkt aklınıza kötü olayları getirmeyin. Oyunuzu yalnız bir defa kullanabilirsiniz, sonradan değiştirme yok yani iyi düşünün :D.
Bu sene 1. Dünya Savaşından sonra 2. en kötü yıl olabilir. Yani arkadaşım bir yıl bu kadar kötü olmaz ki.

Eveet takvimin bir bölümünün daha sonuna geliyoruz arkadaşlar, aralığın 6'sı bugün. Aklıma geldi konusunu da açayım dedim. Çoğu kişi kötü dese de en azından benim için ortalama bir seneydi. Lütfen düşünürken objektif olun ve direkt aklınıza kötü olayları getirmeyin. Oyunuzu yalnız bir defa kullanabilirsiniz, sonradan değiştirme yok yani iyi düşünün :D.

Okula gitmemek 😍😍😍

Geri
Yukarı