Kaspersky Kullanıcısı'ndan 2020'de 2020 beğeni!

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Evet sevgili arkadaşlar, hep birlikte mesajlaştık, hep birlikte görüştük, hep birlikte olduk, fikirlerimizle birlik olduk. Sizlerle birlikte, sizin sayenizde 2020'de 2020 beğeniye ulaştım. Mesajlarımı beğenen bütün arkadaşlarıma (evet, düşüce ve fikirlerimizde bir olduğumuz birbirimize destek olduğumuz insanlara ben arkadaş, dost derim!) kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.
Mesajlarımı beğenen herkese buradan gönül dolusu teşekkürlerimi yolluyorum. :)

1589657605904.png

Evet sevgili arkadaşlar, hep birlikte mesajlaştık, hep birlikte görüştük, hep birlikte olduk, fikirlerimizle birlik olduk. Sizlerle birlikte, sizin sayenizde 2020'de 2020 beğeniye ulaştım. Mesajlarımı beğenen bütün arkadaşlarıma (evet, düşüce ve fikirlerimizde bir olduğumuz birbirimize destek olduğumuz insanlara ben arkadaş, dost derim!) kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.
Mesajlarımı beğenen herkese buradan gönül dolusu teşekkürlerimi yolluyorum. :)

Eki Görüntüle 564761
2023 oldu. As bayrakları as.

Yahu kardeşim boş boş konular ile keşke Sosyal'i yormasan. Umarım ki 100K beğenin olur, bu bizi gram ilgilendirmiyor!
Niye, ne oldu? Teşekkür etmek suç mu? 😟

Haklısınız ama geçen bir konusunda da profil fotoğrafını değiştirdiği için konu açmıştı.
Burada bir yanlış anlaşılma olmuş. Geçen gün açmamıştım. Taa geçen senenin Haziran ayında açmıştım. O tarihte sunucunun yetersizliğinden bahsedilmiyordu bile. Konuyu açtıktan bir ay sonra da Sosyal'in hızlandırıldığını belirten bir konu açılmıştı @Recep Baltaş tarafından. Sorunun ise bir eklentiden kaynaklandığı düşünülüyordu.
Kullandığımız eklenti:

Başka bir eklentiye geçiş yaptık.
Screenshot_2020-06-23 Technopat Sosyal'i Hızlandırdık - Technopat Sosyal(1).png
Yani o tarihte, bir kere pandemi yoktu. Sunucu yükü bu kadar artmamıştı. Hatta yukarıda da gördüğümüz kadarıyla henüz sunucuya değinen bile yoktu.

O konuyu ise eski profil resmimi beğenmeyenler için yeni resim hakkında görüşlerini almak amacıyla açmıştım. Bir ay önce ise konudaki cevapsız soruları yanıtladım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı