2021 için Windows Defender yeterli mi?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Korsan oyun indirsem de internette rahatça gezsem de Kaspersky'ın bir olayını göremedim. Kaç kere taratsam da virüs çıkmadı hiçbir zaman. PC'de yavaşlıkta olmuyor hiç. Bilemedim ama defender iyi gibi. Arada tarama yapmak için kurulabilir belki ama kullanıcıya bağlı. Fake download tuşları asıl virüs kaynağı.

Peki Kaspersky Security Cloud nasıldır? Bedava kendisi. Daha fazla verebilecek param yok şuan da antivirüse.

Windows Defender:

1619038277620.png

Aslında doğru söylüyorsunuz da imkansız gibi bir şey bu. Forumda biri Windows Defender bile kullanmadığını, buna rağmen hiç virüs bulaşmadığını söylemişti.
Hocam mesela Unlost, güzel bilgisayar kullandığımı düşünüyorum diyor. Defenderi kapatmış. Adamın önemli bilgileri var. Ona neden bulaşmıyor? Site linkleri açıyorlar donate ile.

Aslında doğru söylüyorsunuz da imkansız gibi bir şey bu. Forumda biri Windows Defender bile kullanmadığını, buna rağmen hiç virüs bulaşmadığını söylemişti.

Hocam 10 kere korsan içerik indirdim. Virüs varsa direkt Defender uyarıyor. Karşı taraf 'Valorant altın hack buldum uyarı gelse bile açıcağım' derse zaten girer.

Hocam mesela Unlost, güzel bilgisayar kullandığımı düşünüyorum diyor. Defenderi kapatmış. Adamın önemli bilgileri var. Ona neden bulaşmıyor? Site linkleri açıyorlar donate ile.
Unlost ve bilgisayar mı? :D O adam PC tanıtırken GTA V'e optimizasyon özürlüsü dedi birkaç yıl önce. Farketmeden trojan bile girebilir illa yavaşlatmasına gerek yok. Artık kullanıcı verileri için virüs yapılıyor. Yavaşlatma XP zamanındaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı