2021 içinde hangi RTX 3000 notebooklar sunulucak?

Gp 66 ve gp76 leopardın bütçesi beni aşar. 😂
GF 65 thin ve Ge 75 Raider(Rtx 2070 li olan) ürünleri hoşuma gitti.
Yarın inceleme videolarına bakarım. :)
Hocam GE75 Raider'i bende çok sevmiştim, Şubat'ta 13.5k civarına denk geliyordu abim olmaz demişti, şimdi büyük ihtimalle yaklaşık 500 TL aşağısına GL75 alacağım...

Hocam GE75 Raider'i bende çok sevmiştim, Şubat'ta 13.5k civarına denk geliyordu abim olmaz demişti, şimdi büyük ihtimalle yaklaşık 500 TL aşağısına GL75 alacağım...
Fiyatlar Şubat ayında dibi görmüştü dolar düştüğü için. Biraz daha araştırıp alırsanız iyi olur.

Fiyatlar Şubat ayında dibi görmüştü dolar düştüğü için. Biraz daha araştırıp alırsanız iyi olur.
Doların 50 kuruş artması yurt dışından alınacak olan bir modelin fiyatını ortalama 600 ila 1000 TL değiştiriyor (alınacak laptopun fiyatına bağlı olarak). Tabi Türkiye'de durum daha farklı, GL75 2070 modeli vergi dahil 13k, Türkiye'de 1660Ti modeli 16k.
1.5 aydır falan takip ediyorum zaten modeli. Dolar 7 civarından 7.5 civarına gelince baya sinirlenip üzülmüştüm sonra 7.22 civarında rahatlayıp oh çekmiştim sonra bi' baktım 8.20 sabaha kadar uyuyamamıştım o gün. Kriterlerime uyan tek laptop bu kaldı şuan.

Doların 50 kuruş artması yurt dışından alınacak olan bir modelin fiyatını ortalama 600 ila 1000 TL değiştiriyor (alınacak laptopun fiyatına bağlı olarak).
Hocam Ankara Sözleşmesi çıkana kadar doların belirsizliği devam eder.
Ben bir miktar parayı gözden çıkardım seçimimi ona göre yapıcağım.

Hocam Ankara Sözleşmesi çıkana kadar doların belirsizliği devam eder.
Ankara sözleşmesi derken hocam? Ne zamana çıkar, amacı ne, endişelenmeli miyim?
Açtığım bir konuda adamın biriside Halkbank davası var Mayıs'ta o zaman artacak deyip gitmişti etiket falan attım gelmedi. Araştırdım biraz düzgün bilgi bulamayıp tam anlamlandıramadım. Umarım sıkıntı yaratacak bir sözleşme değildir.

Ankara sözleşmesi derken hocam? Ne zamana çıkar, amacı ne, endişelenmeli miyim?
Açtığım bir konuda adamın biriside Halkbank davası var Mayıs'ta o zaman artacak deyip gitmişti etiket falan attım gelmedi. Araştırdım biraz düzgün bilgi bulamayıp tam anlamlandıramadım. Umarım sıkıntı yaratacak bir sözleşme değildir.
Şu şiddet olayları vardı ya yocam sözleşme fesh edilmişti falan diyorlardı.
Meclisin yeni sözleşme çıkaracağından dolayı adı şimdilik Ankara sözleşmesi olarak geçiyor galiba.
Grafikler dengesiz olduğu için ekonominin gidişatını yorumlamak biraz saçma oluyor gerçi. :)

Şu şiddet olayları vardı ya yocam sözleşme fesh edilmişti falan diyorlardı.
Meclisin yeni sözleşme çıkaracağından dolayı adı şimdilik Ankara sözleşmesi olarak geçiyor galiba.
Hmm, teşekkürler hocam. İstanbul sözleşmesi global bir şeydi diye biliyorum, bu ulusal ise şahsi görüşümce pek bir şey etkileyeceğini sanmıyorum.
Grafikler dengesiz olduğu için ekonominin gidişatını yorumlamak biraz saçma oluyor gerçi. :)
Hocam ben haftaya dolar 10 TL olsa neredeyse şaşırmayacak düzeye geldim. Üzülürüm ama pek şaşırmam artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı