2021 Model M1 Pro ve M1 Max İşlemcili MacBook Pro Tanıtıldı

Şahlanmakta olan Ekonomimiz sayesinde bir çok insan, bu aletleri hakkı ile kullanabilecek, üretebilecek bir çok insan sadece fotoğraflarına bakarak yetinebilecek. Yaşasın Şahlanan ekonomimiz yaşasın üreten, güçlenen TÜrkiye, yaşa....sın.

Touchbarın kullanışlığını test ettiğim için sadece bu sebeple pro almayı düşünüyordum ve yeni m1 serisini beklemiştim. Ancak bar ın kaldırılması dolayısıyla Air lara aynı işlemcinin gelmesini bekleyeceğim gibi.

Notch rezalet yalnız. Punch hole bile olsa yine neyse de, tam ekran aplikasyonlarda inanılmaz rahatsız edeceğini düşünüyorum. Dizi/film/video zaten cabası.

Notch rezalet yalnız. Punch hole bile olsa yine neyse de, tam ekran aplikasyonlarda inanılmaz rahatsız edeceğini düşünüyorum. Dizi/film/video zaten cabası.

Ekran 16x9 değil 16x10. Bu nedenle filmlerde rahatsız etmez. Diğer uygulamalarda ise menü barı olur orada.

Menü barı zaten atıl durumda. Ona yedirdiler. Hiçbir dizi filmde Black barsız izlenmiyor.

Evet kullanıcıya bırakacaklar. Ekran tam ekrana alındığında ya menü barı orada duracak ya da tam ekran yapılabilecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı