2021'de iPhone 6S alınır mı?

O bütçede küçücük bir ekranda büyük kenarlarla yaşamak istemiyorum :)

iPhone 7'ye kadar kullandım hala IPad'im var. Geçtikten sonra çok memnunum yüzüne bakmam Apple'ın.

Genelde Android'den IPhone'a geçtim bir daha yüzüne bakmam Android'in olur :)

Boyut konusunda haklısınız ama büyük ekran olsaydı 11 hiç satmazdı herkes SE alırdı.
iPhone Android'in yanında çok daha iyi oluyor bence, ayrıca arkadaş haklı Android telefonlar en az 3 senede çöp oluyorlar.

Zenginlik hocam. Bak 6 yıllık telefon ama çalışıyor hala daha. Hani bir PUBG'yi iyi oynatmıyor ama kamerası da çok iyi denilecek seviyede Android'e nazaran. Ayrıca Android'ler videoda aşırı berbatlar. Bence telefon artık tamam ben öldüm diyesiye kadar kullanmakta fayda var. Boşuna masraf. Ama bu Android'de olmuyor işte.
Çok iyi denilecek seviyede olmadığına emin olabilirsin kameralarının IPhone 11 kullandım 6 kullandım ama S10'a bayılıyorum. Sırf daha çok çalışıyor diye savunmanın anlamı yok hele ki 2 sene sonra güncelleme almayan telefon mu ahahaha :) diye değil mi ? Yalnızca 2-3 sene daha fazla çalışıyor diye bana daha az veren bir cihazı kullanmak istemiyorum.

Çok iyi denilecek seviyede olmadığına emin olabilirsin kameralarının iPhone 11 kullandım 6 kullandım ama S10'a bayılıyorum. Sırf daha çok çalışıyor diye savunmanın anlamı yok hele ki 2 sene sonra güncelleme almayan telefon mu ahahaha :) diye değil mi? Yalnızca 2-3 sene daha fazla çalışıyor diye bana daha az veren bir cihazı kullanmak istemiyorum.

Ne diye savunalım? Güzel duruyor diye mi? Bir video çek o S10nunla ve bir de iPhone 6'yla çek eminin ki S10unun video kalitesi iPhone 6'dan daha kötü olacaktır. Kamerasına bir şey diyemem. Abarttılar artık yok 100 megapiksel falan die. Android'in 100 megapiksel ile yapamadığını iPhone 20 megapiksel ile yapıyor.

Ne diye savunalım? Güzel duruyor diye mi? Bir video çek o S10nunla ve bir de iPhone 6'yla çek eminin ki S10unun video kalitesi iPhone 6'dan daha kötü olacaktır. Kamerasına bir şey diyemem. Abarttılar artık yok 100 megapiksel falan die. Android'in 100 megapiksel ile yapamadığını iPhone 20 megapiksel ile yapıyor.
Çektim :) Hem IPhone 11 ile hem 6 ile hem kendi S10+'ım ile çok daha memnunum kendi sonuçlarımdan 20 MP ile yapabiliyor diye bir şey yok MP'nin o derece önemi de yok. Devam "Elma aga bu yıllarca kullanıyom işde" demeye :)

Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum, bence iPhone 6S hala kullanılabilir ve iOS 14 güncellemelerinin hepsini alıyor. Ayrıca eğer iPhone alacak olsam S serisi dışında almazdım çünkü performans açısından baya bir fark var.

Geri
Yukarı