2021'de iPhone 7 alınır mı?

Her telefonda çıkacağını sanmıyorum kronik bir sorun fakat bütün 7'lerde çıkmaz herhalde alıcağım telefonun zaten 12 Ay Garantisi var o süre zarfında çıkarsa yaptırabilirim.

Şarjı %100'ken kaç saate 0'a dönüyor peki bilgin varmı?

Bilgim yok ben 6 Plus kullanıcısıyım sadece görüşümü belirttim.

Sıfır olarak alınmaz bana kalırsa, 2.elden temiz uygun bir cihaz bulursan alınır ama. Günlük kullanım için hala iş görür bir cihaz, pil performansı dışında.

Sıfır olarak almayacağım. Bir de hocam yenilenmiş bir telefon galiba öyle hatırlıyorum, yani kim iPhone 7'ye sıfırda o kadar para versin ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karar size kalmış tabiki. Ben yaşadığım ve açıkçası bu durum beni soğuttuğu için belirtmek istedim. Yaşayanların sayısı da azımsanacak kadar değil. İnşallah karşılaşmazsın ancak olur da böyle bir şey yaşarsan Bluetooth kulaklık kullanarak ses iletimi sağlayabiliyorsun sadece aklında bulunsun ne olur ne olmaz ben tesadüfen keşfettim bunu da 😁 şimdiden hayırlı olsun.

Karar size kalmış tabiki. Ben yaşadığım ve açıkçası bu durum beni soğuttuğu için belirtmek istedim. Yaşayanların sayısı da azımsanacak kadar değil. İnşallah karşılaşmazsın ancak olur da böyle bir şey yaşarsan Bluetooth kulaklık kullanarak ses iletimi sağlayabiliyorsun sadece aklında bulunsun ne olur ne olmaz ben tesadüfen keşfettim bunu da 😁 şimdiden hayırlı olsun.
Sağolun hocam zaten fazla telefon görüşmesi yapmıyorum ayrıca bluetooth kulaklık alıcağım.

Her telefonda çıkacağını sanmıyorum kronik bir sorun fakat bütün 7'lerde çıkmaz herhalde alıcağım telefonun zaten 12 Ay Garantisi var o süre zarfında çıkarsa yaptırabilirim.

Şarjı %100'ken kaç saate 0'a dönüyor peki bilgin varmı?
Yaklaşık 3.5 yıldır iphone 7 kullanıyorum. Pil sağlığı 1 ay öncesine kadar yüzde 82 deydi. Gün içerisinde kullanımına bağlı olarak değişiyor pilin bitmesi. Bana 1 gün yetiyor. Arkadaşların dediği gibi 0 alınmaz. 2. el temiz çok daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı