2021'de iPhone 7 alınır mı?

Bataryası kötü olan, ama şuanda sıfırı 2700 tl vs olan cihazlara taş çıkartan bir telefon. Kuzenimde var. Çok memnun. Bataryası çabuk bitiyor sadece.

Bataryası kötü olan, ama şuanda sıfırı 2700 tl vs olan cihazlara taş çıkartan bir telefon. Kuzenimde var. Çok memnun. Bataryası çabuk bitiyor sadece.
Günlük kullanıma göre değişiyor batarya değişiminde veya pil değiştirmesi lazım bana kalırsa.
2200-2500 aralığında alınabilir.
2300 TL Alıcağım telefon.
Iphone 7 annem kullanıyor ve 4 yıldır ortalama memnun.
2017'den beri kullanıyorsunuz demekki sağlam bir telefon peki bir sıkıntı vs. tamire götürdünüz mü telefonu?
iPhone 7 Plus bakman daha iyi. Ablam kullanıyor bayağı iyi.
Hocam bende 7 Plusı almak isterim benim arkadaşım kullanıyor gayet büyük şık fakat bütçe sıkıntı.

Aynı fiyata Samsung veya Xiaomi gibi markalarda çok daha iyi donanımlı telefonlar varken iPhone alınmaz bence. Yaptığı her hareketle kullanıcıyı umursamayan sadece parayı düşünen bir şirket olduğunu kanıtlıyor Apple. Amerika'da olsan yerli malı olduğundan daha ucuz olduğu için belki alınabilir ama Türkiye'de asla alınmaz. IOS'a alıştıysan yıllardır belki ama bence Android daha özgür her yönden kullanıcıyı kısıtlamıyor ve bence ucuz bile olsa en iyisi yıl olarak son model telefon olması eski telefonlara 2 3 sene sonra güncellemeyi tamamen kesiyorlar güncel telefon her zaman en iyisidir.

Aynı fiyata Samsung veya Xiaomi gibi markalarda çok daha iyi donanımlı telefonlar varken iPhone alınmaz bence. Yaptığı her hareketle kullanıcıyı umursamayan sadece parayı düşünen bir şirket olduğunu kanıtlıyor Apple. Amerika'da olsan yerli malı olduğundan daha ucuz olduğu için belki alınabilir ama Türkiye'de asla alınmaz. IOS'a alıştıysan yıllardır belki ama bence Android daha özgür her yönden kullanıcıyı kısıtlamıyor ve bence ucuz bile olsa en iyisi yıl olarak son model telefon olması eski telefonlara 2 3 sene sonra güncellemeyi tamamen kesiyorlar güncel telefon her zaman en iyisidir.
1.30 Yıla yakın General Mobile 4 G Kullandım güzel telefondu bozuldu zaten o fiyata bana yetti bile günlük kullanmama rağmen iphone kullanmamım sebebi merak ediyorum her zaman kullanmak istemişimdir zaten sıfıra yakın bir cihaz alıyorum Easycep bu konuda mahçup etmeyen bir firma diye biliyorum sizde araştırıp bakabilirsiniz.

Ben kullanıyorum hala 2018'de aldım şu piyasada değiştirebilmek mümkün değil. Size tavsiyem mutlaka sıfır almaya çalışın ya da ciddi anlamda güvendiğiniz birinden alın. Şarjı çabuk gidiyor pil sağlığı şu an %70 hala kullanıyorum. Portre modu olan bir telefon seçmeniz daha iyi olur. 2.el temiz güvenebileceğiniz birisi varsa, 7 plus veya 8 daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı