2021'de iPhone 7 alınır mı?

Eski bir telefon bunu biliyorum fakat alıcağım telefon sıfıra yakın yani her türlü işimi görüyor yarı yolda bırakmicak bir telefon 7 öyle diye biliyorum.
Hangi parçası değişti onu bilmiyorsun, 2.el almak için gidersen en azından kontrol edersin ekranı falan değişim oldu mu diye. (Ben aldım ekranı ve arka kapak değişmiş.)
Kamera kötüleşti?
Ha?
Kamerası hala taş gibi, geniş açı olmaması büyük bir - değil ayrıca 3000TL altında kamera olarak o telefona rakip telefon ya 1 tane var ya yok :)

Hızlı şarj çok sorun değil çünkü bataryası öyle devasa değil, A10 çipseti hala SD 720G, 732g, helio G95, G90t gibi çipsetlere kafa tutabilecek hatta geçecek güçte.

Ekran meselesi kullanıcıya kalmış.
Kamerası ister istemez kötüleşecek.

Hangi parçası değişti onu bilmiyorsun, 2.el almak için gidersen en azından kontrol edersin ekranı falan değişim oldu mu diye. (ben aldım ekranı ve arka kapak değişmiş.)

Kamerası ister istemez kötüleşecek.

Nasıl?
Kamera sensörü ne zamandan beri eskir oldu?
Dediğiniz şeyin olması için cihazın iPhone 4S ile aynı yaşta falan olması lazım.

Kamera kötüleşti?
Ha?
Kamerası hala taş gibi, geniş açı olmaması büyük bir - değil ayrıca 3000TL altında kamera olarak o telefona rakip telefon ya 1 tane var ya yok :)

Hızlı şarj çok sorun değil çünkü bataryası öyle devasa değil, A10 çipseti hala SD 720G, 732g, helio G95, G90t gibi çipsetlere kafa tutabilecek hatta geçecek güçte.

Ekran meselesi kullanıcıya kalmış.
Aradığım yorum işte ekran konusuna gelirsek tek elle çok rahat oluyor benim için bence gayet iyi ekranı normal yani taabi kullanıcıya göre değişir.
@Elan Morin Tedronai Hocam sizede sorayım tekrardan sizce alınır mı telefonu Easycep'ten alıcağım linkinide atayım hatta sizce kaç yıl götürür 3-4 Yıl götürmesi yeterli. 2. El Apple iPhone 7 32 GB – Black | EASYCEP

Aradığım yorum işte ekran konusuna gelirsek tek elle çok rahat oluyor benim için bence gayet iyi ekranı normal yani taabi kullanıcıya göre değişir.
@Elan Morin Tedronai hocam size de sorayım tekrar sizce alınır mı telefonu EasyCep'ten alacağım linkini de atayım hatta sizce kaç yıl götürür 3-4 yıl götürmesi yeterli. 2. El Apple iPhone 7 32 GB – Black | EASYCEP

Hocam uygulamalar iOS sürümü yüzünden desteği kesene kadar kullanılır.

O artık yorumunu yapamayacağım bir şey, bir uygulama 1 yıl diğeri 3 yıl sonra kesebilir.

Hocam emin değilim maalesef tam bilgili değilim bu konuda.
Fakat iOS cihazlarda güncelleme desteği bittikten bir süre sonra uygulamalar desteği kesiyor ve indiremiyorsunuz diye biliyorum.
Hocam sizden kısa bir cevap istiyorum sizce alınır mı alınmaz mı cevaplarsanız sevinirim.

Temiz 2. el bulunursa alınır. Günümüzdeki belirli bir seviyeye kadarki Android telefonların çoğundan daha performanslı bunca yıl geçmesine rağmen. Pil sağlığı kötüyse pil değişimi gerekir, onun haricinde canavar gibi telefon. Bütçe artarsa 1 yıl daha güncel kalması açısından iPhone 8 düşünülebilir.

Temiz 2. el bulunursa alınır. Günümüzdeki belirli bir seviyeye kadarki Android telefonların çoğundan daha performanslı bunca yıl geçmesine rağmen. Pil sağlığı kötüyse pil değişimi gerekir, onun haricinde canavar gibi telefon. Bütçe artarsa 1 yıl daha güncel kalması açısından iPhone 8 düşünülebilir.
EasyCep'ten alıcağım telefonu zaten biliyorsunuz sıfır telefon sayılır pilindede bir sorun oluşmuyor.

EasyCep'ten alacağım telefonu zaten biliyorsunuz sıfır telefon sayılır pilindede bir sorun oluşmuyor.

EasyCep sitesinden iPhone 7 alma hatasına ben düştüm. Gelen telefonun her parçası farklı yerden toplamaydı. Hiç de mükemmel kozmetikte de değildi. Telefonun TouchId etrafı halkası ile arka kapak farklı renkteydi varın siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı