2021'de iPhone 8 alınır mı?

Bütçe
3000
3 veya 4 yıl zorlar mı?

2 ay içinde 5. yılına girecek telefon yerine (hem de 2. el..) 3000 TL civarı bütçede Poco X3/X3 Pro gibi cihazları alsanız çok düşünmeden 3-4 yıl kullanabilirsiniz zaten. Güncel tercihler arasında kalsanız kısa vade kullanacağınız için satarken 2. el durumundan ötürü iPhone alın derdim ama 2-4 yıl sonra 7-9 yıllık olacak cihazın bir piyasası kalmayacak zaten.

2 ay içinde 5. yılına girecek telefon yerine (hem de 2. el.) 3000 TL civarı bütçede POCO X3/X3 Pro gibi cihazları alsanız çok düşünmeden 3-4 yıl kullanabilirsiniz zaten. Güncel tercihler arasında kalsanız kısa vade kullanacağınız için satarken 2. el durumundan ötürü iPhone alın derdim ama 2-4 yıl sonra 7-9 yıllık olacak cihazın bir piyasası kalmayacak zaten.

Evet ama Xiaomi, POCO bu telefonların yorumları iyi değil yazılım ve arayüz için.
2 ay içinde 5. yılına girecek telefon yerine (hem de 2. el.) 3000 TL civarı bütçede POCO X3/X3 Pro gibi cihazları alsanız çok düşünmeden 3-4 yıl kullanabilirsiniz zaten. Güncel tercihler arasında kalsanız kısa vade kullanacağınız için satarken 2. el durumundan ötürü iPhone alın derdim ama 2-4 yıl sonra 7-9 yıllık olacak cihazın bir piyasası kalmayacak zaten.

Evet ama Xiaomi, POCO bu telefonların yorumları iyi değil yazılım ve arayüz için.

Ben ikinci el telefon olayını pek sağlıklı bulmuyorum, aynı fiyata güzel Android cihazlar bulabilirsiniz.

Ama sıfır Android teledon alınca da birkaç ay sonra kasmaya başlayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı