2021'de Monster Abra alınır mı?

499337

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Yani soru başlıktan belli. 2021 (2022) de Monster Abra almak mantıklı mı? Biliyorum Clevo kasa olanlar sorunlu. Lütfen bu soruya A5 V17 ve A5 V18 serisine göre cevap verin. (şu su götürmez gerçek ki en yeni çıkan A7 ve A5 olanlar tongfang kasa ise kaliteli ve iyi oluyor.). Yani artık Monster'ın F/P özelliği kalmadı. 16000,17000 fiyatta tongfang kasalar. Daha dandik Clevo kasalar ise 13000, 14000, 15000 aralığında. Yani daha ucuz olsa kaliteli F/P ürünü diye tongfang kasa Monster alırım, forumda aldırdım da. Ama olay şu bu fiyatları Monster'a vermek mantıklı mı? Bütçem Max 15000(daha ucuzu tercih). O yüzden Tongfang kasa alamıyorum. Anca Clevo kasalar oluyor. Onlarada 15000 TL saymak sizce mantıklı mı? Yani forumda genel olarak günde 1-2 Monster şikayeti görüyoruz.

Eğer mantıklı değilse Monster abra almak mantıklı değilse bana lütfen Max 15000 TL bütçede RTX 3050 veya RTX 3050 Tİ içeren kaliteli kasalı,iyi soğutmalı,kaliteli işlemcili,iyi ekranlı (Kısaca kaliteli bir Gaming Laptop) bir ürün önerir misiniz? Bütçemi 1-2 bin aşan şeyler önerebilirsiniz inceler indirim beklerim.

Arkadaşlar merhaba. Yani soru başlıktan belli. 2021 (2022) de Monster Abra almak mantıklı mı? Biliyorum Clevo kasa olanlar sorunlu. Lütfen bu soruya A5 V17 ve A5 V18 serisine göre cevap verin. (şu su götürmez gerçek ki en yeni çıkan A7 ve A5 olanlar tongfang kasa ise kaliteli ve iyi oluyor.). Yani artık Monster'ın F/P özelliği kalmadı. 16000,17000 fiyatta tongfang kasalar. Daha dandik Clevo kasalar ise 13000, 14000, 15000 aralığında. Yani daha ucuz olsa kaliteli F/P ürünü diye tongfang kasa Monster alırım, forumda aldırdım da. Ama olay şu bu fiyatları Monster'a vermek mantıklı mı? Bütçem maksimum 15000(daha ucuzu tercih). O yüzden Tongfang kasa alamıyorum. Anca Clevo kasalar oluyor. Onlara da 15000 TL saymak sizce mantıklı mı?

Eğer

Tongfang değilse hayır değil. Clevo parasına daha iyi ürünler var.

Gamze garaj aklımda zaten. Ram eklemek no problem.
İkincisi yerine 5xl olan değil de normal 5 olan tercihim. Watt değeri düşük olması ne gibi sorunlar çıkarır.
Gamze garaj aklımda zaten. Ram eklemek no problem.

İkincisi yerine 5xl olan değil de normal 5 olan tercihim. Watt değeri düşük olması ne gibi sorunlar çıkarır.
Ve ilki için almama biraz var. O şuan anlık indirimde. Ben alana kadar... Aslen ben aklımda şuan ortalama model ve marka bilgisi elde ediyorum.

Çok yanlış insani etiketledin biliyor musun, yanlış yönlendirebilirim o yüzden ben de @messinicocugu'nu etiketleyerek topu ona paslıyorum :)
😀😀yeniyim biraz....
Clevo asla alınmaz bütçeyi 1000TL aşabilirsen buna bakılabilir:
Bu acer gayet iyi ama işlemcisi düşük. Yani işlemci özellikleri neredeyse benim emektar i7-2.Nesille aynı. Şu nasıldır ? Dell iyi midir ? https://www.hepsiburada.com/dell-ga...abilir-bilgisayar-fgr556w85c-p-HBCV00000V012N

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı