2021'de Monster Abra alınır mı?

Bu da RTX 3050. Ve Monster istemiyorum desem. Durmadan Monster şikayetleri görüyorum. Monster'dan soğudum. Evet iyi model ama. Ne bileyim. Ben alana kadar fiyat tavan yapar korkusu. Almama biraz var. Araştırma safasındayım. O yüzden şu an fiyatı iyi modeller bakıyorum. Bütçeyi şu an geçen yakında epey geçer.

Hmm. Hangi oyunda o FPS. Attığım 80 watt.
Soru: 80 watt RTX 3050 mi 60 Watt RTX 3050 Ti mı? Ama sağ olun aklımda yeni bilgiler elde ettim.

Hemen hemen aynı ama 80W 3050 1 tık daha önde.

Gençler bende Acer rtx 3060 16 GB ram 17.3 i5 10300h var işlemci düşük diyenler olmuş 3060 ı yeteri kadar besliyor 3050 gibi çöp değil ama aceri tavsiye etmiyorum bilgisayarın başına bişey gelirse teknik serviste ramini bile çalıyorlar ona göre alın kesinlikle tamir ettiremezsiniz bedavaya bişey olduğu an direk aynı parayı vericeksiniz
Gençler bende Acer rtx 3060 16 GB ram 17.3 i5 10300h var işlemci düşük diyenler olmuş 3060 ı yeteri kadar besliyor 3050 gibi çöp değil ama aceri tavsiye etmiyorum bilgisayarın başına bişey gelirse teknik serviste ramini bile çalıyorlar ona göre alın kesinlikle tamir ettiremezsiniz bedavaya bişey olduğu an direk aynı parayı vericeksiniz

Zaten bende Acere sıcak bakmam. RTX 3050 olsun sağlam olsun, kaliteli-havalı olsun, soğuk olsuni teknik servis iyi olsun. Sizce haksız mıyım? (Sağ olun bir şey daha öğrendim.)
Monster Notebook Abra A5 V18 Şikayetleri - Şikayetvar ne yazık ki içim rahat olmuyor. Monsterda hata-sorun oranı Dell'den daha fazla. Yanlış mıyım ?
Monster Notebook Abra A5 V18 Şikayetleri - Şikayetvar içim rahat etmiyor. Alan oldu forumda performansı beğendiler ama cızırtı falan gerçekten v18 serisi genelinde var olan şeyler. FPS Drop falan oluyor.

Arkadaşlar merhaba. Yani soru başlıktan belli. 2021 (2022) de Monster Abra almak mantıklı mı? Biliyorum Clevo kasa olanlar sorunlu. Lütfen bu soruya A5 V17 ve A5 V18 serisine göre cevap verin. (şu su götürmez gerçek ki en yeni çıkan A7 ve A5 olanlar tongfang kasa ise kaliteli ve iyi oluyor.). Yani artık Monster'ın F/P özelliği kalmadı. 16000,17000 fiyatta tongfang kasalar. Daha dandik Clevo kasalar ise 13000, 14000, 15000 aralığında. Yani daha ucuz olsa kaliteli F/P ürünü diye tongfang kasa Monster alırım, forumda aldırdım da. Ama olay şu bu fiyatları Monster'a vermek mantıklı mı? Bütçem Max 15000(daha ucuzu tercih). O yüzden Tongfang kasa alamıyorum. Anca Clevo kasalar oluyor. Onlarada 15000 TL saymak sizce mantıklı mı? Yani forumda genel olarak günde 1-2 Monster şikayeti görüyoruz.

Eğer mantıklı değilse Monster abra almak mantıklı değilse bana lütfen Max 15000 TL bütçede RTX 3050 veya RTX 3050 Tİ içeren kaliteli kasalı,iyi soğutmalı,kaliteli işlemcili,iyi ekranlı (Kısaca kaliteli bir Gaming Laptop) bir ürün önerir misiniz? Bütçemi 1-2 bin aşan şeyler önerebilirsiniz inceler indirim beklerim.
Aga gamegaraj 5xl-3050 ti aldım 16 gb ram ve 500 ssd takdırdım 3 hafta önce 13k ya patladı şuan 15700 halledersin memnunum bir tek pil kapasitesi az ve şarja oynamazsan maks 30 fps alıyorum apex te ama şarja takınca 90 fps yüksekte nence artmadan al

Aga gamegaraj 5xl-3050 ti aldım 16 gb ram ve 500 ssd takdırdım 3 hafta önce 13k ya patladı şuan 15700 halledersin memnunum bir tek pil kapasitesi az ve şarja oynamazsan maks 30 fps alıyorum apex te ama şarja takınca 90 fps yüksekte nence artmadan al
Bence de iyi ama watt değeri az.

Bu da RTX 3050. Ve Monster istemiyorum desem. Durmadan Monster şikayetleri görüyorum. Monster'dan soğudum. Evet iyi model ama. Ne bileyim. Ben alana kadar fiyat tavan yapar korkusu. Almama biraz var. Araştırma safasındayım. O yüzden şu an fiyatı iyi modeller bakıyorum. Bütçeyi şu an geçen yakında epey geçer.

Orası size kalmış, bir şey demem doğru olmaz.

Hmm. Hangi oyunda o FPS. Attığım 80 watt.
Soru: 80 watt RTX 3050 mi 60 Watt RTX 3050 Ti mı? Ama sağ olun aklımda yeni bilgiler elde ettim.

FH4, Abra A7 11.4 ile test edildi.
80W dB destekli ise 95W olur ve bariz öndedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı