2021'de MTA ve Knight Online oynanır mı?

habib_altun

Decapat
Arkadaşlar sıkıntıdan başlamak istediğim birkaç oyunun içinde MTA ve Knight Online var. Bu oyunlar ilk çıktığında oynama imkanım yoktu ve şimdi oynamak istedim birdenbire. Bunlar oynanır mı bu devirde? Ya da can sıkıntısını giderecek bağımlısı yapacak ve tilt etmeyecek birkaç oyun önerisi de alabilirim. Şimdiden iyi forumlar. (Ramazan ayınız mübarek olsun.)

Knight Online artık paran varsa oynanır. User sayısı yeni açılan sunucularda var. 2014'den sonra sarpa sarmaya başlamıştı zaten. Otomatik kasan bir bir cisim çıktı bide. Sen bilgisayar başında yoksun o gidip kendi kendine kasıyor, pot falan alıyor. Oynama oynattırma.

Knight Online artık paran varsa oynanır. User sayısı yeni açılan sunucularda var. 2014'den sonra sarpa sarmaya başlamıştı zaten. Otomatik kasan bir bir cisim çıktı bide. Sen bilgisayar başında yoksun o gidip kendi kendine kasıyor, pot falan alıyor. Oynama oynattırma.
Eski sunucular da bence iyi hocam. Şu an Rosetta, Olympia gibi serverlar da çok güzel PK'lar dönüyor.

Eski sunucular da bence iyi hocam. Şu an Rosetta, Olympia gibi serverlar da çok güzel PK'lar dönüyor.
Hocam PK döner orası ayrı. Benim oyuncu sayısından bahsettiğim farm. Bu arkadaş oyuna girecek farm yapacak kimseyi göremeyecek göreceği adam da Genie ile farm yapan birisi olacak. Diyecek bu ne arkadaş kimse yok bu oyunda. PK çıkacak çarı dizene kadar kaç günü kaç parası gidecek allah bilir. Ben 13 sene oynadım bu oyunu Genie gelince artık bırakmak zorunda kaldım arada bir isteğim körelsin diye pvp girip oynuyorum.

Geri
Yukarı