2021'de Nintendo Switch alınır mı?

Bloomberg’in haberine göre tam net değil ama çok fazla sızıntı var. Sanırım E3’ten önce tanıtılması bekleniyor.
Hocam bakın Switch Pro gelirse vergiler dahil 5-6K arası bir fiyat ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca Switch Pro ile Switch Lite aynı kütüphaneye sahip olacaklar. Elbette donanımsal anlamda farklılıklar olacak ama bu fark 30 FPS olan Zelda BOTW'yi 60 FPS oynatıcak bir fark olmadığı için Switch Pro'nun fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Elbette arkadaşın kendi fikri konsol çıkınca hep beraber yorumlarız yine. Yani Switch Pro ekstra bir oyun kütüphanesi sunmayacak gelen oyunların pek çoğu diğer Switch'lere gelmeye devam edecektir.

Yüksek ihtimalle Switch Pro, E3'de tanıtılacak.
Bu Switch çöp olacak demek değil, Nintendo konsollara uzun süre destek verir.
Pro için bütçe ayıramazsanız normal versiyonu da alabilirsiniz.

Yüksek ihtimalle Switch Pro, E3'de tanıtılacak.
Bu Switch çöp olacak demek değil, Nintendo konsollara uzun süre destek verir.
Pro için bütçe ayıramazsanız normal versiyonu da alabilirsiniz.,
Tam olarak bunu demek istemiştim hocam teşekkürler.

Hocam bakın Switch Pro gelirse vergiler dahil 5-6K arası bir fiyat ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca Switch Pro ile Switch Lite aynı kütüphaneye sahip olacaklar. Elbette donanımsal anlamda farklılıklar olacak ama bu fark 30 FPS olan Zelda BOTW'yi 60 FPS oynatıcak bir fark olmadığı için Switch Pro'nun fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Elbette arkadaşın kendi fikri konsol çıkınca hep beraber yorumlarız yine. Yani Switch Pro ekstra bir oyun kütüphanesi sunmayacak gelen oyunların pek çoğu diğer Switch'lere gelmeye devam edecektir.
Tabii ki destek sürecek ama bu oyunları daha güzel bir grafik kalitesi ve daha yüksek kare hızıyla oynamak bana daha iyi geliyor. Tabii karar arkadaşa kalmış. Ben sadece daha güçlü bir cihaz olduğu için ve daha uzun süre kullanılabilir olduğu için yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı