2021'de PS3 kullanan var mı?

Wii'nin eğlencesi hala devam ediyor oyun çıkmasa da. O kılıç savaşı çok güzel.
Aynen, rastgele sallıyon tutarsa diye, jedi'mışın gibi hissettiriyor. Duel versiyonu da güzel karşındakini tokat manyağı yapıp suya atmak :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anılar ya :) O kumandanın bilekliğini takmadığın için kumandanın uçup yanındakinin kafasına gitmesi, tenis oynarken tutacağım derken oradan oraya uçmalar, basketbolda atış rekorunu kırmak için sabahtan akşama kadar oynamalar ve sonrasında gelen karıncalanma hissi...Keşke geri dönebilseydim o 2000'li yıllara. Yaşım çok büyük değil ama bizim için bile bir anısı var.

Aynen, rastgele sallıyon tutarsa diye, Jedi'mışın gibi hissettiriyor. Duel versiyonu da güzel karşındakini tokat manyağı yapıp suya atmak :D

Anılar ya :) o kumandanın bilekliğini takmadığın için kumandanın uçup yanındakinin kafasına gitmesi, tenis oynarken tutacağım derken oradan oraya uçmalar, basketbolda atış rekorunu kırmak için sabahtan akşama kadar oynamalar ve sonrasında gelen karıncalanma hissi...keşke geri dönebilseydim o 2000'li yıllara. Yaşım çok büyük değil ama bizim için bile bir anısı var.

Uçağı o volkanın içine sokmaya çalışırken çarpmak ve o paraşüt... Balonları uçakla patlatmak...

Ülke sağ olsun, PS5 çıkınca PS3 alınıyor. :)
PS5 çıkınca PS3'un değeri artıyor :D

PS3'u uygun fiyata (300~600) gibi bir fiyata olursa neden alınmasın. Ama kalkıp 1000 lira gibi bir fiyata alınmaz.

Bende PS3 kullanıcısı idim. Fakat CS:GO bağımlılığım yüzünden satıp sistemi upgrade ettim.

İmzamda olan sistemi 1000 liraya falan toplamıştım. PS3'ten kat ve kat daha güçlü sistem.
İşlemci: Core2 Quad Q9505 | Anakart: Asus P5K-E | RAM: 8GB DDR2 | Ekran Kartı: Sapphire RX 460 2G | Güç Kaynağı: FSP 500W 60AHBC

Merak ediyorum, 2021 Mart ayındayız ve hala benim gibi PS3 kullanan var mı, yoksa yalnız mıyım?

Bayağı önceden Hollanda'dan gelen XBOX360 Elite kullanıyorum. Yeni bir bilgisayar alınca boşa düştü sadece nostalji olması için saklıyorum ve sıkılıncı sırf konsol ve eski olduğu için Assassin's Creed serisini tekrardan bitiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı