2021'de PS4 Alınır mı?

Merhaba bilgisayarım kötü olduğu için 2.el PS4 almak istiyorum. Elimde Xbox 360 E+Kinect var ama kırılmadığı için 900 TL gibi bir fiyata satacağım.

PS4 hakkında hiç fikrim yok. Alırken en fazla kaç lira verilmeli? Hangi model alınmalı?
Hala almaya değer mi? Kaç yıl daha gider?

PS4 almak daha mantıklı bence, PS5 almak için acele edilmemeli diye düşünüyorum. Fiyatlar çok uçuk ve gereksiz

ps4 alın. içine de bir tane ssd takın. alın size ps5. oyunları da ps now dan her hafta yeni hesap açarak bedavaya getirin. sadece ps now dan control, spiderman, metro exodus gibi oyunları hiç para vermeden bitirdim. ps now la uğraşmak istemezseniz de ps store daki indirimleri takip edin. Oyunların indirmsiz fiyatları pahalı oluyor ama indirimli fiyatları, steam' in indirimli fiyatları ile yarışır düzeyde.

Hocam üstüne para ekleyip Series S alasım var ama yaklaşık 1800 lira eklemem gerek o da çok geliyor bilemiyorum.
Xbox Series X veya PS5 alamasanız bile PS4 yerine Series S almak daha mantıklı bence. Sonuçta yeni nesil ve daha uzun süre gidecek. Tabi ben Exc. oyunları oynamak istiyorum derseniz o ayrı mesele tabi ona bir şey diyemeyiz.

Merhaba bilgisayarım kötü olduğu için 2.el PS4 almak istiyorum. Elimde Xbox 360 E+Kinect var ama kırılmadığı için 900 TL gibi bir fiyata satacağım.

PS4 hakkında hiç fikrim yok. Alırken en fazla kaç lira verilmeli? Hangi model alınmalı?
Hala almaya değer mi? Kaç yıl daha gider?
Alınmaz git xbox series s al.

Yeni konular

Geri
Yukarı