2021'de PS4 Slim almak

PC'si olan birinin Series S'e gerek yok, hadi X olsa bir nebze.

PS4 Slim alın, fat kasa tavsiye etmem.

O zaman Pro alsın arkadaş bütçesi varsa fat kasalar eskidi Slim bende de var ısınıyor.
O zaman Pro alsın arkadaş bütçesi varsa fat kasalar eskidi Slim bende de var ısınıyor.

Çalışıyorum demişti arkadaş 18 yaşından büyükse Slim'le Pro arasındaki fiyat farkını 10 günde kazanır.

Senin yerinde olsam Xbox One S alırdım Game Pass de var zaten, aylık belli bir para ödersin 30-40 TL olması lazım sonra istediğin oyunu indirip oynarsın. Türkiye şartlarında PS 4 ve PS 5 lüks oldu. (oyunlardan dolayı)

Xbox One S'e 2022'den sonra oyun çıkmayacak diye biliyorum. Biraz daha para koyulup Series S almak daha mantıklı geliyor.
PC'si olan birinin Series S'e gerek yok, hadi X olsa bir nebze.

PS4 Slim alın, fat kasa tavsiye etmem.

X olsa bir nebze? Series S ile aynı oyunlar çıkıyor sadece +30 FPS için 3K daha fazla vermek pek mantıklı gelmiyor benim açımdan Series S zaten bir 5 yıl daha götürecek.

Xbox One S'e 2022'den sonra oyun çıkmayacak diye biliyorum. Biraz daha para koyulup Series S almak daha mantıklı geliyor.

X olsa bir nebze? Series S ile aynı oyunlar çıkıyor sadece +30 FPS için 3K daha fazla vermek pek mantıklı gelmiyor benim açımdan Series S zaten bir 5 yıl daha götürecek.

5 yıldan fazla götürecek. Öyle de böyle Series S ve Series X'in ömrü aynı olacak. İsimden dolayı bazı karışıklıklar olabilir. Series S zaten daha gücünü gösteremedi. Daha optimizasyonlu oyunlar yeni yeni çıkıyor.

Sadece +30 FPS? Gelin bakalım.
AC Valhalla yeni nesil oyunlardan. XSX'de 1440p 60 çalışırken XSS'de 1080p 30 çalışıyor, 60 modunu açtığınızda çözünürlük 560p'ye kadar düşüyor.
500 GB'lik depolama farkı, 3 kat güç farkı, 30 FPS farkı, çözünürlük farkı ve soğutma farkı var. 3K'ya değmez mi yani?

Series S ara nesilde çöp olur ben size söyleyeyim. Şu an bir çok oyunda eski nesil olan PS4 Pro'dan düşük performans veriyor. 5 sene Series S için hayal.

Ayrıca Digital Foundry videolarına bakarsanız Series S'in yeni nesil oyunlar için yetersiz olduğunu göreceksiniz.

Sadece +30 FPS? Gelin bakalım.
AC Valhalla yeni nesil oyunlardan. Xsx'de 1440p 60 çalışırken Xss'de 1080p 30 çalışıyor, 60 modunu açtığınızda çözünürlük 560P'ye kadar düşüyor.
500 GB'lik depolama farkı, 3 kat güç farkı, 30 FPS farkı, çözünürlük farkı ve soğutma farkı var. 3K'ya değmez mi yani?

Series S ara nesilde çöp olur ben size söyleyeyim. Şu an birçok oyunda eski nesil olan PS4 Pro'dan düşük performans veriyor. 5 sene Series S için hayal.

Ayrıca digital foundry videolarına bakarsanız Series S'in yeni nesil oyunlar için yetersiz olduğunu göreceksiniz.

Daha optimize oyunlar çıkmadı konsol çıkalı Max 3 ay oldu hem ben TV'den oynayacağım için 120 FPS gibi abartı değerlere ihtiyacım yok hem 3K verilmez derken Türkiye'de demek istedim Türkiye'deki konsolların abartı fiyatlarını herkes biliyor zaten.

Daha optimize oyunlar çıkmadı konsol çıkalı Max 3 ay oldu hem ben TV'den oynayacağım için 120 FPS gibi abartı değerlere ihtiyacım yok hem 3K verilmez derken Türkiye'de demek istedim Türkiye'deki konsolların abartı fiyatlarını herkes biliyor zaten.
1080p TV'de bile fark hissediliyor. Pişman olmazsınız umarım.

1080p TV'de bile fark hissediliyor. Pişman olmazsınız umarım.

Series S PS4 Pro ile denk bir konsol konsolun amacı zaten yeni çıkacak oyunları oynatmak o kadar üst kategori şeyler tabir etmiyor, paran az ama güncel oyunları oynamak mı istiyorsun manasında Series S optimizasyon ile birlikte 4-5 sene güncellik açısından ve oyun çeşitliliği açısından güzel fiyatına bakıldığında.

Geri
Yukarı