2021'de Roblox oynamak

Eskiden Jailbreak vardı 1. sırada, azıcık bir oynama sayısı kaysın hemen oha falan diyorduk, gerçi ben oynamazdım Jailbreak'i. Onun dışında oyuna 2014-2015 arası başladım, o zaman kafama bir şapkayı taktım geride çıkaramıyordum, sonradan öğrendim. Onun dışında tixle Fenerbahçe forması falan almıştım. Güzel zamanlardı.

Roblox'un yapımcıları Kör, yap babam çirkin şeyler.

1 haftadır uğraştığım FPS oyunu vardı bitirdim ama hiç oynanmıyor maalesef Phantom forces gibi güzel bir FPS oyun bile çok az oynanıyor 1M 500k oynanan oyunların yanında nedirki 8k?

Hocam o da birazcık sizin hatanız gibi. Piyasayi biliyorsunuz gözüküyor hangi oyunların tuttuğu zamanın mükemmel oyunu Phantom forces bile düşüşe geçmiş iken FPS oyunu yapıp çok büyük umutlara girmemek lazım.

Evet belirtmeye çalıştıgım şeyde buydu Roblox öldü roleplay gibi çocuk çocuk içerikler tutuyor artık.

1 haftadır uğraştığım FPS oyunu vardı bitirdim ama hiç oynanmıyor maalesef Phantom forces gibi güzel bir FPS oyun bile çok az oynanıyor 1M 500k oynanan oyunların yanında nedirki 8k?

Hocam olay oyunun kalitesi değil yaptığınız reklam isterseniz Roblox adınızı verin oyuna bir göz atayım.

2021'de Roblox oynamak? Oyuncu bilgisayarı olan arkadaşlar CoD, GTA oynayıp geçer, 2 GB i3 pcli arkadaşlar da tüm gün 10 FPS Roblox oynar, neyse konumuz 2021 de Roblox oynanır mı? Cevap... "Hayır." neden mi? Roblox artık sadece para koparmak için hazırlanmış bir platforma dönüştü, şirketin kazandığı paraların yarısı "slender" dediğimiz toxiclerden geliyor, slender nedir? Slender bir Roblox stilidir, genellikle gangster veya bad-boy tarzı giyinenler ve sanal sevgili yapıp insanlara toxic olanlara denir, bir diğer konu ise Moderator'leri, insanlar durmadan +18 şeyler satıyorlar, ve Roblox bunun hakkında hiçbir şey yapmıyor, sanal sevgili yapma oyunları var ve bunlar sözde Roblox'un sözleşme vb. de yasak, ayrıca etraf da toxicler var ve Roblox hiçbir şey yapmıyor, bir kesende bir kavgada bir kızı savunduğum için banlandım... Oyunları dersek artık keyif vermiyorlar, ya toxicler var, ya p2W ya da sadece eğlenceli değil, çoğu Roblox YouTuber'ı Roblox'u bırakıp MC geçiyorlar, denis ve daha çok kişi bıraktılar, eski Roblox'u oynayanlar bilir ben 2018 de girmiştim, lumber tycoon 2, Epic minigames ve daha bir sürü, Roblox artık oynamaya değmez, ha tabii karar sizin ama ben çoktan bıraktım, çünkü iyi olan her şey silindi ve şu an da çok kötü bir ortamı var.
Roblox oynuyorum fakat katılıyorum.Keşke 2016 da ki roblox geri gelse...2020 den itibaren Roblox oyunları kopya ve berbat olmaya başladı sadece oyunlar da değil hileciler ve toxicler katlandı...

Kas geliştirme oyunları sell oyunları hepsii sıkıcı oyunu 2018'den beri oynuyorum 2018 de gayet iyiydi P2W azdı ama bence 2020 de batırdılar.
Ben kardeşimden biliyorum, brookhaven diye bir oyun çıkmış saçma sapan roleplay yapıp duruyorlar. Önceden bir de han kanal vardı tek izlediğim Minecraft kanalıydı 3-4 yıl önce. Şimdi o da saçma sapan roleplay yapıp duruyor.

Brookhaven en cringe oyun chatte annem ol gördüm bir sürü en kötü oyun.

2021'de Roblox oynamak? Oyuncu bilgisayarı olan arkadaşlar CoD, GTA oynayıp geçer, 2 GB i3 pcli arkadaşlar da tüm gün 10 FPS Roblox oynar, neyse konumuz 2021 de Roblox oynanır mı? Cevap... "Hayır." neden mi? Roblox artık sadece para koparmak için hazırlanmış bir platforma dönüştü, şirketin kazandığı paraların yarısı "slender" dediğimiz toxiclerden geliyor, slender nedir? Slender bir Roblox stilidir, genellikle gangster veya bad-boy tarzı giyinenler ve sanal sevgili yapıp insanlara toxic olanlara denir, bir diğer konu ise Moderator'leri, insanlar durmadan +18 şeyler satıyorlar, ve Roblox bunun hakkında hiçbir şey yapmıyor, sanal sevgili yapma oyunları var ve bunlar sözde Roblox'un sözleşme vb. de yasak, ayrıca etraf da toxicler var ve Roblox hiçbir şey yapmıyor, bir kesende bir kavgada bir kızı savunduğum için banlandım... Oyunları dersek artık keyif vermiyorlar, ya toxicler var, ya p2W ya da sadece eğlenceli değil, çoğu Roblox YouTuber'ı Roblox'u bırakıp MC geçiyorlar, denis ve daha çok kişi bıraktılar, eski Roblox'u oynayanlar bilir ben 2018 de girmiştim, lumber tycoon 2, Epic minigames ve daha bir sürü, Roblox artık oynamaya değmez, ha tabii karar sizin ama ben çoktan bıraktım, çünkü iyi olan her şey silindi ve şu an da çok kötü bir ortamı var.
2014-2017 yılları için bence dünyanın en iyi oyunu low grafikle iyi bir kitleyi hitap edebiliyordu ama günümüzde 2021 oyunlar küçük kitleyi çekmek için yapılıyor

Varmı Hala oynayan gerçekten ?

Yeni konular

Geri
Yukarı