2021'de Windows Vista kullanmak

Sakın geçme sistemin ne kadar iyi olursa olsun artık programlar desteklemiyor Google'nin bayağı eski sürümünü kullanırsın hiçbir oyun açmaz oyun oynamıyorsan program vb bile açmaz.

Merhaba sevgili kardeşim bende hala aktif bir şekilde Windows Vista kullanıyorum ve 2000 dahil bugüne kadar bütün Windows sürümlerini kullandım evet Vista kardeşlerine göre düşük sistemlerde diğer Windows'lar gibi çok iyi bir performans veremiyor ama öldüm bittim de olmuyorsun sistemin iyiyse zaten problem yok ben Toshiba Satellite L670-14 laptop kullanıyorum orijinal Windows 7 ile gelmişti sildim orijinal Windows Vista Home Premium yükledim ve şu an Vista'dan yazıyorum ben memnunum karar senin modern programlar oyunlar kullanmak zorundaysan geç yoksa gerek yok bence Vista sanıldığı gibi kötü değill!

Merhaba sevgili kardeşim bende hala aktif bir şekilde Windows Vista kullanıyorum ve 2000 dahil bugüne kadar bütün Windows sürümlerini kullandım evet Vista kardeşlerine göre düşük sistemlerde diğer Windows'lar gibi çok iyi bir performans veremiyor ama öldüm bittim de olmuyorsun sistemin iyiyse zaten problem yok ben Toshiba Satellite L670-14 laptop kullanıyorum orijinal Windows 7 ile gelmişti sildim orijinal Windows Vista Home Premium yükledim ve şu an Vista'dan yazıyorum ben memnunum karar senin modern programlar oyunlar kullanmak zorundaysan geç yoksa gerek yok bence Vista sanıldığı gibi kötü değill!
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Ben yükledim ve kullandım tamamen hatalarla dolu bir işletim sistemi ama yük olarak hafif olan bir işletim sistemi bence kal ama Windows 8.1'de fazla yük yapmayan hafif bir işletim sistemi ama yenilik her zaman iyidir Windows 8.1 geçin derim hem güncellemeleri daha güncel.
nerden yüklediniz hocam önyükleme yapacam

Eki Görüntüle 1511335
iso linkini atarmısın önyükleme için olan
,

Son düzenleme:
Merhaba. Yıl olmuş 2021 ben hala Windows Vista kullanıyorum. Ama istesem 8.1'e bile geçebilirim fakat Vista'yı uzun zamandır kullanıyorum ve bırakmak ile bırakmamak sorusunu hep düşünüyorum. Çok sorun da yaşamıyorum fakat sizce geçmeli miyim? Arasında çok kaldım.
Bence geçmene gerek yok. Extended kernel kur ve server 2008 güncellemelerini indir.

Geri
Yukarı