2021'de Xbox One alınır mı?

Aynen bir de o var ben Online olarak da oynamak istiyorum PS Plus almamda gerekiceko yüzden Xbox daha mantıklı gibi galiba.
Bu nasıl.

Hocam size soyle anlatayım Game Pass çok buyuk avnataj alıp o PS4'ü PES 19 mı oynayacaksınız bu biraz gereksız olur he ındırıme falan gırıyor ama onlarda ne kadar karın doyurur tartısılır.

Hocam size soyle anlatayım Game Pass çok buyuk avnataj alıp o PS4'ü PES 19 mı oynayacaksınız bu biraz gereksız olur he ındırıme falan gırıyor ama onlarda ne kadar karın doyurur tartısılır.
Peki xbox olarak önerdiğiniz bi model varmı benim oynuyacağım oyunlar pes fifa gta cod
Peki xbox olarak önerdiğiniz bi model varmı benim oynuyacağım oyunlar pes fifa gta cod
2500 tl max

Bunu onerırım.

Peki teşhir ürünü olunca ne gibi sıkıntılar olabilir.

Yanı garantı olmaz zaten 2. el aynı şeye geliyor o yuzden bunu onerdım ve benım onerdegım Xbox One S 4 k desteklıyor ve daha kucuk donanımsal olarak da bıraz fark var.
Peki teşhir ürünü olunca ne gibi sıkıntılar olabilir.

Bu da olabılır hocam magazadan isterseniz XBOX ONE S 500 GB 1 KOL C.O.D. GHOSTS GARANTİLİ GAMETEKNOLOJİ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 927603254
Bunu onerırım.

Yanı garantı olmaz zaten 2. el aynı şeye geliyor o yuzden bunu onerdım ve benım onerdegım Xbox One S 4 k desteklıyor ve daha kucuk donanımsal olarak da bıraz fark var.

Bu da olabılır hocam magazadan isterseniz XBOX ONE S 500 GB 1 KOL C.O.D. GHOSTS GARANTİLİ GAMETEKNOLOJİ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 927603254

Hocam sanırım en iyisi bu https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-tb-2-kol-60-a-yakin-oyun-var-905446295/detay

Bunu onerırım.

Hocam sanırım en iyisi bu https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-tb-2-kol-60-a-yakin-oyun-var-905446295/detay
Hocam ilk attiginiz benik butcemede uygun ikamet ettigim cok yakin onu almayi planliyorum sizce aliyimmi

Hocam ilk attiginiz benik butcemede uygun ikamet ettigim cok yakin onu almayi planliyorum sizce aliyim mi?

Bence evet hocam alınabılır az daha pazarlık yaparsanız 2000 TL gibi bır paraya alınır.

PS özel oyunları için PlayStation 4' ü tercih edebilirsiniz. Ayrıca online oyunlarda oyuncu sayısı çok daha fazla.

Xbox alınca tabiki online oyun oynayamıyorum oyuncu yok gibi bir sorun yaşamazsınız. Şu anda kullanılabilecek Xbox ise en düşük one s olmalı. Ben hepsini kullandığım için bu öneriyi yapıyorum göz önünde bulundurun.

Xbox one s in birkaç saatlik kullanımda ısınıp kapandığı oldu. Dokununca gerçekten çok sıcaktı.

Tekrar söylüyorum ben hepsini kullanmış biri olarak (PS, Xbox) yerinizde olsam PS 4 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı