2021'de Xbox One S alınır mı?

3800 TL'ye yurtdışından Series S alınabilirken 3000 TL'ye One S almak pek mantıklı değil. İlle de Amazon Türkiye derseniz orasını bilemem. Ben de One S bakıyorum ama 2000 TL'den fazla vermem sıfırına.

Şimdi arkadaşlar zaten 2 3 aya alacağım ve series s 3bin TL düşer mi eğer düşerse beklerim.
Şuan dolar hemen hemen ağustos-eylül ayı seviyesinde. Series S ilk açıklanan fiyatı 4600 TL idi. Ek vergi oynak olunca fiyat yukarı çekildi. Eğer olur da ocak ayında kalkarsa Series S'in 4600 TL bandına inmesi gerek. Bunun üzerine de satıcıların ekstra kampanya yapacağını pek düşünmüyorum. Belki en düşük 4000 TL olur ki zaten yurtdışından o fiyata alınabiliyor.

Şu an dolar hemen hemen ağustos-Eylül ayı seviyesinde. Series s ilk açıklanan fiyatı 4600 TL idi. Ek vergi oynak olunca fiyat yukarı çekildi. Eğer olur da ocak ayında kalkarsa series S'in 4600 TL bandına inmesi gerek. Bunun üzerine de satıcıların ekstra kampanya yapacağını pek düşünmüyorum. Belki en düşük 4000 TL olur ki zaten yurtdışından o fiyata alınabiliyor.

One X diyorum.

Buccem 3000'in TL sıfır almak istiyorum 2.el güvenemiyorum bir de pandemi olduğu için istemiyorum. Sizce hala Xbox One S alınır mı? Oyun dünyasına yeni girdiğim hiç konsolum olmadı. 4K TV var aylık sigaraya 300 500TL vermek yerine Gamepass ve Live Gold'a 75TL veririm diye düşünüyorum. Sizce alınır mı? Teşekkürler.
İşinize karışmak gibi olmasın ama 3000 bütçeniz var ise Amazon.de den şuanki vergiler kurlar herşey dahil 3.687 TL ye geliyor yani 687 TL daha verip yeni nesili tercih edebilirsin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı