2022 en iyi PSU listesi

364485

Hectopat
Makaleler
13
Evet bugün siz değerleri forum üyeleri için 2020'nin en iyi üç PSU sunu derledim iyi okumalar.

1)yılın en iyisi olan Everest PSU.
Teknik özelliklerine bakacak olur isek 250 watt gücünde ama sözde gerçek gücü aslında 750 watt civarlarında çok rahatlıkla 3080 besleyebilir. Eğer iyi bir PSU araıyor iseniz başka PSU'lara bakmanıza gerek yok. Ayrıca yanında 4kg anzer balı da hediye!

2) Everest kadar olmasa da yine bu listede kendine yer buldu.
Turbox PSU.
Kendisi tam 2000 watt gücünde bu sayede aynı anda 5 adet 3090 çok rahatlıkla besleyebilir. Eğer sisteminize iyi bir yardımcı arıyorsanız kessinlikle alın. Ama fiyat biraz tuzlu, yanında hediye olarak bir adet C4 bir adet te çelik zırh geliyor kullağa saçma gelebilir ama bana da öyle geldi.

3) Izoly PSU.
Kendisi 750 watt gücünde, anlatmaya zaten gerek yok forumdaki azınlık bir grubun bu PSU kullandığını biliyoruz.

Listemiz bitmiştir, fakat siz forumda Corsair, shakroon, Thermaltake gibi markaları öneren kişilere bakmayın onlar forum cahili bir halt bildikleri yok miileti koyun gibi güdmeye çalışıyorlar ama hepsinin bu markalar ile anlşmaları var kıscası çıkarları var.
Siz forumdaki azınlık kitlenin kullandığı ve benim de önerdiğim PSU'ları alın.
He unutmadan herhangi bir şekilde hastane masraflarınız ödemiyorum!

Evet bugün siz değerleri forum üyeleri için 2020'nin en iyi üç PSU sunu derledim iyi okumalar.

1)yılın en iyisi olan Everest PSU.
Teknik özelliklerine bakacak olur isek 250 watt gücünde ama sözde gerçek gücü aslında 750 watt civarlarında çok rahatlıkla 3080 besleyebilir. Eğer iyi bir PSU araıyor iseniz başka PSU'lara bakmanıza gerek yok. Ayrıca yanında 4kg anzer balı da hediye!

2) Everest kadar olmasa da yine bu listede kendine yer buldu.
Turbox PSU.
Kendisi tam 2000 watt gücünde bu sayede aynı anda 5 adet 3090 çok rahatlıkla besleyebilir. Eğer sisteminize iyi bir yardımcı arıyorsanız kessinlikle alın. Ama fiyat biraz tuzlu, yanında hediye olarak bir adet C4 bir adet te çelik zırh geliyor kullağa saçma gelebilir ama bana da öyle geldi.

3) Izoly PSU.
Kendisi 750 watt gücünde, anlatmaya zaten gerek yok forumdaki azınlık bir grubun bu PSU kullandığını biliyoruz.

Listemiz bitmiştir, fakat siz forumda Corsair, shakroon, Thermaltake gibi markaları öneren kişilere bakmayın onlar forum cahili bir halt bildikleri yok miileti koyun gibi güdmeye çalışıyorlar ama hepsinin bu markalar ile anlşmaları var kıscası çıkarları var.
Siz forumdaki azınlık kitlenin kullandığı ve benim de önerdiğim PSU'ları alın.
He unutmadan herhangi bir şekilde hastane masraflarınız ödemiyorum!

Dostum sen doğruları tükürüyorsun!

Bizim de imkanımız olsa Everest, İzoly ve Turbox güç kaynakları kullanmasını bilirdik ama Türkiye'de yaşıyoruz mecburiyetten ROG Strix güç kaynağını kullanıyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim de imkanımız olsa Everest, Izoly ve Turbox güç kaynakları kullanmasını bilirdik ama Türkiye'de yaşıyoruz mecburiyetten ROG STRIX güç kaynağını kullanıyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen onaa şükret ben Everest ATX S300 gibi bir şey kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı