Sosyal'deki En İyi Arkadaşınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
images.jpg

Şimdi bir kaç şeyi netleştirelim @JohnMacTavish kardeşim. Burada herkes bizce eşit, herkes dinlenmeye değer. Herkes arkadaş, herkes hoca.(4 cigolayt rem var, eyemdi soba alınmaz, invidiya çoh gözel, eyemdi tam fe/pe, intel çok kazıh diyen tiplerden olmayanlar) @FantastikTürk kardeşim kendine yakın hissettiği, yorumlarını sık sık görüp, aynı fikirde olduğu kişileri yazmış. Biz tarikat falan değiliz, birbirimizi görmedik etmedik. @FantastikTürk hocam size bayadır grup olmadıgımızı siz insanlara yardım etmeye devam edin, kafanız uyuşuyorsa sizi de etiketleyeceğini söylüyor. Uzatmaya gerek yok bunu. Şu an hem arkadaşın sıkıldığını hem de hala daha sizi bozmamaya çalıştığını görebiliyorum.

Bence siz mesaj sayınızı artırmaya değil, insanlara yardım etmeye bakın. Tanıdık, çevre kendiliğinden gelecektir.

Son düzenleme:
Allah Allah. Tamam sıkıldıysanız yapmam. Ben zaten biliyorum bunları. Ha eğer @FantastikTürk sıkıldıysa yapmamı istemiyorsa yapmam. Sevdiğim insanları sıkmak istemem. Ama bu capsi buraya bırakmam lazım :D

Dosya Ekleri

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 167
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı