2022 için 9000 TL sistem önerisi

Bütçe
9000-8500

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar seneye ortalama 9000 ve 8500 TL aralığında bir bütçem olacak ve sistem toplayacığım umarım. Bilgisayar toplamaktan anlarım fakat acemi derecede, aranızda profesyonel sistem toplayan arkadaş varsa 2022 yaz ayı yılında tahmini fiyatlara göre bir sistem toplarsa çok sevinirim :) (monitör dahil ve Gaming monitör olması şart değildir)

Hocam 2022 yaz ayının fiyatlarını tahmin edecek olsam varımı yoğumu dövize basarım zaten. Zamanı gelince konu açın, her gün bir önceki günden pahalı oluyor bilgisayarlar.

Arkadaşlar seneye ortalama 9000 ve 8500 TL aralığında bir bütçem olacak ve sistem toplayacığım umarım. Bilgisayar toplamaktan anlarım fakat acemi derecede, aranızda profesyonel sistem toplayan arkadaş varsa 2022 yaz ayı yılında tahmini fiyatlara göre bir sistem toplarsa çok sevinirim :) (monitör dahil ve Gaming monitör olması şart değildir)
Bilginiz yoksa siz toplamayın hocam güvenilir yerlerden kampanya kovalayın.

Çoğu yerde 11 k ya sadece 1660 Ti'lı sistemler var arkadaşlar 11.8 k bütçem var sizce alınır mı?

İtopya da 7800 TL civarında bir sistem var idi 1660 vardı sanırım.
Toplayabilirseniz şimdi toplayın. Seneye toplayacağınız 9K'lık sistem şu an 7K falan :)

Şu an okuyorum maalesef anca seneye yaz ayında elime para geçebilir.
Hocam 2022 yaz ayının fiyatlarını tahmin edecek olsam varımı yoğumu dövize basarım zaten. Zamanı gelince konu açın, her gün bir önceki günden pahalı oluyor bilgisayarlar.

Şu an okuduğum için param yok seneye yaz ayında elime para geçecek umarım. O yüzden 2022 için istedim :)

Bu bütçe ile 2022'de 2. el GTX 750 Ti sistemlere bakarsınız hocam. Zamanı gelsin ben size önereceğim.

Hocam biriktirdiğiniz parayı sürekli altına yatırın en azından paranız yaza kadar erimez kur ile beraber oda yükselir altın her ay en kötü %18-%22 falan artıyor iyi düşünün.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu bütçe ile 2022'de 2. el GTX 750 Ti sistemlere bakarsınız hocam. Zamanı gelsin ben size önereceğim.

Bence böyle düşünme dostum 2022 Eylül ve kasım aylarında alacağım bilgisayarı ve erken seçim ile kazanırsak otomatik dolarda düşecektir diye düşünüyorum 7-6 TL olur bence dolar ve bilgisayar piyasası rahatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı