2022 Opel Grandland 1.5D Ultimate nasıldır?

Bizim aracı satıp üstüne biraz para koyup + biraz krediyle araba alasımız var annem istemiyor ama ben ve babam istiyoruz ama ben BMW babam vag grubundan bir araba düşünüyor :D

Hocam temiz F30 çok fazla var ben sadece tercih meselesi olarak attım SUV istiyorlar zaten.

Evet tabii piyasada elbet temiz F30 vardır bizim mahallede var bir tane adamın aracı çok nadir kullandığını görüyorum.

Amcamda var E200D exclusive 2022 bindim böyle bir şey yok.😄

Babamın memleketti Kuzen'de E180 ile F30'u vardı sattı ama F30'u 2sine bindim 2 side dehşet özellikle E180 konfor da muhteşemdi.

Bizim aracı satıp üstüne biraz para koyup + biraz krediyle araba alasımız var annem istemiyor ama ben ve babam istiyoruz ama ben BMW babam vag grubundan bir araba düşünüyor :D

Aynı şey bende de var. Aslında ben biraz daha bekleyip BMW X1 almak istiyorum.ama babam BMW'ye yanaşmak istemiyor. Onlar bizi aşar diyor😁.

Aynı şey bende de var. Aslında ben biraz daha bekleyip BMW X1 almak ama babam BMW'ye yanaşmak istemiyor. Onlar bizi aşar diyor😁.

Normalde babam çok marka seven biri değil X1 bende seviyorum ama 2 milyondan başlıyor 2022'leri tabii babama bir BMW Mercedes versen ister ama o aracın masrafıyla çok uğraşmak istemez bir de o aracın kaskosu falan aboo Allah bilir kaç paradır zaten çok araba kullanmıyoruz 2016 yılında 0 aldığımız Skoda daha 6.700'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı