2022 Yeni Honda Civic

Civic'in HB karoserini de görmek lazım ama Astra K tasarım olarak bence döver. :D Kişisel tercihler. :D

Yeni kasasını bekle Astra'nın, çok çirkin olacak. :D
Astra sedandan bahsediyordum. Gerçi şu anki Civic HB'nin tasarımı da bence daha keskin. Astra K herkese hitap edebilir ama Civic HB herkese hitap etmez, olay burada kopuyor :D Megane, Astra, Corolla, Octavia vs. hepsi resmi hizmet için birilerinin altına verilebilir mesela ama Civic burada tasarımı sebebiyle ayrılıyor konudan.

Astra sedandan bahsediyordum.
O çok eski, 2009 yılının J kasası var. K kasanın sedanı gelseydi o da güzel olurdu aslında. Şimdi K kasa da eskidi, yenisi geliyor ama yine sedan olmayacak sanırım.

cfd3f816-opel-astra-sedan-rendering2-1.jpg

O çok eski, 2009 yılının J kasası var. K kasanın sedanı gelseydi o da güzel olurdu aslında. Şimdi K kasa da eskidi, yenisi geliyor ama yine sedan olmayacak sanırım.

Eki Görüntüle 1006952
Astra modelinin sedan kasa tipi artık gelmeyecek diye biliyorum. Yakın zamanda J kasanın sedan halide üretimden kalkmıştı.

Eki Görüntüle 1006952

Son düzenleme:
2022 yeni Honda civic. Yeni nesil Honda civic sizce nasıl olmuş? Rakipleri karşısında başarılı olabilir mi? İç tasarımı Audi A5 modeline benziyor. Ben genel olarak beğendim.

Eki Görüntüle 1004915

Eki Görüntüle 1004918

Eki Görüntüle 1004920

Eskisinden kat kat iyi olmuş eskisinin favaorisi olan ben şimdi eskiyi bıraktım buna favori oldum aşırı iyi araç tek sorun sportmoddaki vites geçişleri sıkıntı gibi bir de yüksek hızda lastik sesi cıkıyor filen.

Şahsen bi önceki kasanın (FC5) önünü ben çok beğeniyordum, arkasını hiç beğenmiyordum.
Arkası bu sefer güzel olmuş ama önünü bozmuşlar :D Abi FD6'dan sonraki kasalarda hep bi kusur buluyorum ben nedense. :)

Geri
Yukarı