2022 Yılbaşı Sohbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konu yüzünden bana hakaret bile edilmişti. Şizofreni bir kız (Gerçekten şizofren bu arada. Şakam yok.) Anime kızları gerçek değil dediğim için bana "kör, sen sorunluysan bana ne" gibi şeyler söylemişti.
Bir insan anime kızlarına fazla bağlıysa kesin tapıyordur. O yüzden he deyip geçmek lazım. Sadece makara yaparken güzel...

Bir insan anime kızlarına fazla bağlıysa kesin tapıyordur. O yüzden he deyip geçmek lazım. Sadece makara yaparken güzel...

Kız anime erkeklerine öyle bir aşık ki, sırasında, dolaplarında, odasında, yastığında. Kısacası her yerinde anime var.

Bu konuyu oluşturmak bir anda aklıma geldi, dedim ki neden olmasın? Bu başlıkta herhangi bir şeyi ayarı kaçmadan konuşabilirsiniz. Mutlu yıllar! 🥳

Girişi ben yapayım, 2022'den beklentileriniz neler? Ben sadece bir önceki yıldan daha kötü olmamasını bekliyorum.
Sadece sağlıklı olabilmek istiyorum, sadece.

Bu konuyu oluşturmak bir anda aklıma geldi, dedim ki neden olmasın? Bu başlıkta herhangi bir şeyi ayarı kaçmadan konuşabilirsiniz. Mutlu yıllar! 🥳

Girişi ben yapayım, 2022'den beklentileriniz neler? Ben sadece bir önceki yıldan daha kötü olmamasını bekliyorum.
Mutlu yıllar hocam. Ben öncelikle sağlık bekliyorum yeni yıldan. Sonrasında da açıkçası güzel bir sınav dönemi istiyorum.

Herkese merhaba. 2022'de ekonomonin uçması dileğiyle. 2023 hedefleri başarılı olacak...

-2023'ten vazgeçmişler usta! Yeni hedef 2053!

-Gönder mehter marşlarını 😎😎😎 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gelecek 2223 hedeflerinde görüşmek üzere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı