2022 yılında BMW E60 3.35D alınır mı?

Brz zevkide ayrıdır özellikle tutuş ve keyif anlamında çok güzel bir araç RX8 arkadaşımda var sesi falan güzel makine ama yavaş kalıyor o kasaya göre bence. MX5 bunlara dahil edilebilir ama oda güç anlamında çok kısıtlı makine görüntü ve kasa fiyatının aşırı üstünde duruyor ama.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2018-model-mazda-mx-5-rf-1061381852/detay
508 tam ihtiyacım olan arabaymış gibi duruyor. Hem performanslı, hem güzel duruyor. Peki sizce Talisman mı 508 mi ? Biraz pahalı istediğimden ama nakit para olduğu için 30-40 bin düşerler fiyattan diye düşünüyorum.

Çok keyifli harika bir araç çoğu kişiye göre en iyi BMW kasası. Sağlam motor yapılmışını bulsanız alınabilir aslında ama yine de sorun çıkartacaktır bu araç. Tam yaptım dersiniz yolda giderken birden bir ışık yanar. Araca 800 bin TL verdiysen yanında 200 bin TL daha bulundurman lazım. Oda yetmeyebilir.

Ben yerinizde olsam 180 HP'lik 508 bakardım. Yok daha yüksek hacimli olsun derseniz 2.0 184 HP 320'ye yönelebilirsiniz. Oda tabii ki sorun çıkartacaktır bir E60 olamaz. Belki 2.0 S60'ta olabilir.

Maganda değilim asla makas atmam ama ara hızlanmalar önemli benim için yoksa hız sınırlarına da uyan birisiyim. Talismanın performanslı olduğunu duydum nasıl sizce? Ayrıca Passat'lar beni pek çekmiyor açıkçası.

Piyasada tutmayan bir araç D segment olmasına rağmen torsiyon var içinin Megane'den farkı yok araç genel anlamda çok güzel evet ama alınmaz.
Hız seviyorsunuz anladığım kadarıyla 225HP 508 alın keyfinize bakın.

Piyasada tutmayan bir araç D segment olmasına rağmen torsiyon var içinin Megane'den farkı yok araç genel anlamda çok güzel evet ama alınmaz.
Hız seviyorsunuz anladığım kadarıyla 225HP 508 alın keyfinize bakın.

Torsiyon var da başka hangi arabada arka aks yonlendirme var D segmentinde? Talisman güzel araba evet sizin demek istediğinizi anladım. 1 milyon TL'ye normalden biraz daha uzun Megane gibi düşünürsek evet haklısınız. 1.6 180HP'lik 508 bakıyorum şu an 225HP'ler pahalı geldi çok tabii fırsat olursa onlarada bakarım. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Torsiyon var da başka hangi arabada arka aks yonlendirme var D segmentinde? Talisman güzel araba evet sizin demek istediğinizi anladım. 1 milyon TL'ye normalden biraz daha uzun Megane gibi düşünürsek evet haklısınız. 1.6 180HP'lik 508 bakıyorum şu an 225HP'ler pahalı geldi çok tabii fırsat olursa onlarada bakarım. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Rica ederim evet 4Control olayı bu segment için çok güzel bir şey fakat bu araç örneğin rakibi olan Passat'tan kalite işçilik vs olsun düşük binme şansım olmuştu süremedim maalesef ama bindim Passat kadar konforlu değil kesinlikle. Onun dışında performansını yeterli bulursanız 1.5 TSI PRESTIGE Superbler de çok hoş bagajı içi devasa geniş performansı bana kalırsa yeterli kalite işçilik gayet güzel segmentine göre bir tık yalıtımı zayıf kalıyor. VAG grubunda sevmediğim olay o kadar para verip te Adaftif Cruıse Control uzun far asistanı gibi özellikleri en dolu pakette bile opsiyon olarak koyması.. Sonuca gelecek olursam sanırım çoluk çocuk yok en mantıklısı 508 olur.

Rica ederim evet 4Control olayı bu segment için çok güzel bir şey fakat bu araç örneğin rakibi olan Passat'tan kalite işçilik vs olsun düşük binme şansım olmuştu süremedim maalesef ama bindim Passat kadar konforlu değil kesinlikle. Onun dışında performansını yeterli bulursanız 1.5 TSI PRESTIGE SuperB'ler de çok hoş bagajı içi devasa geniş performansı bana kalırsa yeterli kalite işçilik gayet güzel segmentine göre bir tık yalıtımı zayıf kalıyor. VAG grubunda sevmediğim olay o kadar para verip te Adaftif Cruıse Control uzun far asistanı gibi özellikleri en dolu pakette bile opsiyon olarak koyması. Sonuca gelecek olursam sanırım çoluk çocuk yok en mantıklısı 508 olur.

Evet universite okuyorum, çocuk falan yok :D Renault malzeme kalitesinde kötü gerçekten rakiplerine göre katılıyorum dediklerinize. Attığınız SuperB'ler de cok güzel ama ben biraz daha sportif görünümlü bir araç istiyorum (malum yaş da genç) o yüzden 508 en mantıklı araç duruyor tüm bu kriterler baz alındığında. Tabii çok işime gelen bir ticaret olur superb/ Passat da düşünürüm ancak tercihimi 508'den yana kullanacağım gibi duruyor. Ayrıca tekrardan teşekkür ediyorum ayırdığınız zaman için.

Yüksek hacimli, yüksek performanslı, şık ve konforlu bir araç arıyorum. E60 tam olarak bu tanıma uyuyor, çok sevdiğim kasadır ama tabii sorunları da çok fazla. 3 litre ve 286HP. Tam istediğim gibi 300+ HP alırım bundan çok rahat. Ancak sorum şu 2022 de 160k+ kmde E60 alınır mı? Ya da sizin 800-900.000 TL arasın da tercihiniz ne olurdu?

DÜZELTME: Başlığa 3.35D yazmışım. E60 kasa 5.35D yazacaktım.
E60 alınır. Motora bakılmalı. Değişenler ne ?

Yeni konular

Geri
Yukarı