2022 yılında iPhone XS alınır mı?

Fiyata bağlı. Uyguna alınabilirse taş gibi telefon hala.
Bir ay önceki bir forum mesajında ikince el piyasasının 6-7 bin civarı olduğunu gördüm . Beni kaç sene götürebilir ?

Hocam ucuza bulursanız(9 bin-11 bin TL arası) alınabilir.Bulamazsaniz Android bir cihaz bakmanızı öneririm.
2. El fiyatları zaten 6-7-8 arasında gidip geliyor 9-11 arası büyük bir rakam biraz zorlasak o fiyata 2.el 11 bile bulunabilir.

Hocam ucuza bulursanız(9 bin-11 bin TL arası) alınabilir.Bulamazsaniz Android bir cihaz bakmanızı öneririm.
Hocam XS'in 256 GB versiyonları bile sarı sitede 7-8 bandında?
Bir ay önceki bir forum mesajında ikince el piyasasının 6-7 bin civarı olduğunu gördüm . Beni kaç sene götürebilir ?

2. El fiyatları zaten 6-7-8 arasında gidip geliyor 9-11 arası büyük bir rakam biraz zorlasak o fiyata 2.el 11 bile bulunabilir.
Bu sene 8 serisinin yazılım desteği kesilecek gibi. Yazılım desteği olarak daha 2,5 sene daha rahat güncelleme alır. 5-6 yıl götürecektir genel olarak.

Temizleri 7-8k civarına rahat bulunuyor. 8K üstü para sakın vermeyin XS modeline pil sağlığı ve orijinalliği önemli pil %90 üstü ve Face ID çalışan bir cihaz bakın ve yurt içi olsun.
Haklısınız benim bütçemde o civarlarda yurt dışı olursa tam olarak ne yapmam gerekiyor kayıt açtırma vs. ne kadara patlar?

Geri
Yukarı