2022 yılında PS3 alınır mı?

Flazy

Decapat
Selam, arkadaşım Trendyol üzerinden PS3 almak istiyor. 2500 TL'ye 50 oyun 2 kol 320GB.
Sizce makul bir fiyat mı alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok değil 1 sene önce PS3 aldım eve getirdim. 500 TL gibi bir fiyata aldım. Kırdırılmış kasaydı. Nostalji olsun diye aldım 1 saat takıldım. İade ettim. O dediğin fiyata asla alınmaz.

Selam, arkadaşım Trendyol üzerinden PS3 almak istiyor. 2500 TL'ye 50 oyun 2 kol 320GB.

O 50 oyun içindeki tüm oyunları rahatlıkla oynatacaksa neden alınmasın? (ama yine de günümüz oyunları için çok geride kalıyor) Ek olarak fiyatı çok yüksek.

O fiyat ne hocam 500 daha koyun 2.elden temiz PS4 - Xbox One S bakın PS4 fat kasa bulursunuz o fiyata bir de PS Plus Deluxe veya extra aldımı mis gibi olur PS3 devri kapanalı çok oldu 2006 konsolu için 2500 çok fazla. Al PS4 bak keyfine kısaca.
Ayrıca grafik olarak tatmin de etmez GTA 5'i 15-20 FPS kasa kasa oynatıyor cihaz Online kısmıda kapandı kapanacak 1-2 yıla PlayStation Store'u PS3 için tamamen kapatırlar muhtemelen.

Son düzenleme:

Sonuçta PS5 çıktı bende hala PS3 var ama fazla açmıyorum sadece dizi film izlemek için kullanıyorum PS4'ün 2. eli 2500 TL'ye rahatlıkla bulurken artık PS3'ü buluyoruz buradan da bir nebze olsa dahi anlayabiliriz bence alınmamalı biraz daha para biriktirip PS4 alabilir.

Geri
Yukarı