2022 yılında RX 470 alınır mı?

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba 2000 ₺ gibi bir fiyata yaşadığım şehirde RX 470 ekran kartının ROG STRIX modelini buldum, kutulu. Sizce bu kart alınır mı? Düşük-orta ayarlarda kaç yıl daha götürür, ve bu modelin soğutması güçlü olduğu için ufak bir OC ile RX 570 seviyesine çıkartsam kartın ömrü azalır mı? Almaya gittiğimde hangi testleri yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz demenizin sebebi nedir? Bu paraya bulunabilen RX 570'ler ancak Sapphire Pulse ITX modeli. Kartın başka bir sorunu varsa bilgilendirin beni rica ediyorum.

Öyle seviye çıkarma mı var? Öyle seviye çıkarma varsa ben de benim kartımı RTX4080 seviyesine çıkarayim bari.
RX 470 ve RX 570 aynı kart, RX 570 fabrikada stabil overclocklanmış hali sadece.

RX 570 VBIOS'u yüklerim derseniz alınır ama aynı fiyata RX 570 varsa uğraşmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş VBIOS falan yüklememiş fakat fps değerleri aynı hatta bazı oyunlarda daha yüksek. VBIOS gerçekten lazım mı?

RX 470 ve RX 570 aynı kart, RX 570 fabrikada stabil overclocklanmış hali sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş VBIOS falan yüklememiş fakat fps değerleri aynı hatta bazı oyunlarda daha yüksek. VBIOS gerçekten lazım mı?
Şart değil ama performans açısından sizin adınıza daha iyi olur.

Geri
Yukarı