2022 yılında Windows 7 hala kullanılır mı?

Windows 10 Build 1607 kur ben bu sürümü kullanıyorum gayet hızlı ve stabil çoğu mağaza uygulamasını desteklemiyor.

Not: Boşta %23 RAM kullanıyor Chrome açıkken %40

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    256,5 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    150,1 KB · Görüntüleme: 76
Evet ben hala kullanıyorum.

Keyfimden mi?

-Hayır.

Neden?

Benzer PC'ye sahibim de ondan.

Alternatif var mı?

-Evet.

Ney?

-Linux.

Ben niye Linux kullanmıyom?

-İnternet driver sorunları yaşıyorum.

Windows 7 gibi antika OS kullanmak canımı sıkıyor mu?

-Hayır, yeni PC alınca Linux'a geri döneceğim.

Merhabalar. Arkadaşlar benim ekran kartım yok. Bu yüzden VIA Chrome 9 adlı bir şey kullanıyordum ve işimi görüyordu. Ben Windows 7'den Windows 10'a geçiş yaptım birkaç ay önce. Fakat Windows 7'de CS1.6 da 80-90 FPS alırken Windows 10'da 20 FPS aldım. Sonradan fark ettim sıkıntı S3 Graphics VIA Chrome 9 yüzündenmiş. Windows 10'a VIA Chrome 9 yüklemeye çalıştım olmadı.
Sonra belki olur diye Windows 8.1 kurdum. Ama yine işe yaramadı. Yüklenmedi VIA Chrome 9. Zaten tek amacım sıkılınca oyun oynamaktı. Yüklüyordum 1 FPS bile alamıyordum. Bu günde Windows 7 geçtim ve anında yüklendi. Şu an 70-99 arası FPS alıyorum CS 1.6'da ve başka oyunlarda da iyi FPS alıyorum. Fakat bazen nedense Windows 7'de takılmalar oluyor. Ve Windows 7'nin en sevmediğim özelliği ise hataları. Her şeyde hata verir. Ama bir an şunu fark ettim. Acaba 2022 yılında Windows 7 hala kullanılabilecek bir durumda mı?
Hızlı cevap verirseniz mutlu olurum.
Arkaya antivürs koyduğun sürece 1-2 senesi daha var.

Merhabalar. Arkadaşlar benim ekran kartım yok. Bu yüzden VIA Chrome 9 adlı bir şey kullanıyordum ve işimi görüyordu. Ben Windows 7'den Windows 10'a geçiş yaptım birkaç ay önce. Fakat Windows 7'de CS1.6 da 80-90 FPS alırken Windows 10'da 20 FPS aldım. Sonradan fark ettim sıkıntı S3 Graphics VIA Chrome 9 yüzündenmiş. Windows 10'a VIA Chrome 9 yüklemeye çalıştım olmadı.
Sonra belki olur diye Windows 8.1 kurdum. Ama yine işe yaramadı. Yüklenmedi VIA Chrome 9. Zaten tek amacım sıkılınca oyun oynamaktı. Yüklüyordum 1 FPS bile alamıyordum. Bu günde Windows 7 geçtim ve anında yüklendi. Şu an 70-99 arası FPS alıyorum CS 1.6'da ve başka oyunlarda da iyi FPS alıyorum. Fakat bazen nedense Windows 7'de takılmalar oluyor. Ve Windows 7'nin en sevmediğim özelliği ise hataları. Her şeyde hata verir. Ama bir an şunu fark ettim. Acaba 2022 yılında Windows 7 hala kullanılabilecek bir durumda mı?
Hızlı cevap verirseniz mutlu olurum.
Bende de 2 GB RAM var. Ekran kartım Intel HD Grafikleri, Sistemimde Windows 8.1 Embedden İndustry Pro kurulu ve LoL dahil oynayabiliyorum.

Ooo ilk defa Vista kullanan biri gördüm çok nadir bir şey bu 😮

Peki CS:GO falan oynayabiliyor musun ve hangi Vista sürümü.

CS:GO XP istiyor korsan oynarsın belik Vista'da extended kernel ile Steam çalışır.
Vista Home Premium 64 Bit kullanıyorum.
ooo ilk defa vista kullanan biri gördüm çok nadir bi şey bu 😮

peki cs go falan oynayabiliyomusun ve hangi vista sürümü
Screenshot_1.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı