2022'de 4 çekirdek işlemci ve DDR3 8 GB RAM'li PC alınır mı?

Bütçe
4000
Direkt bu kombinasyonla rahatlıkla neredeyse tüm oyunları oynarsınız yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sadece toplama kısmında değil güncelleştirme ve yükseltme konusunda da uğraştırıcı olur. Xeon yerine APU bir şeyler alsa daha mantıklı gibi geldi. Bu arada son mesajınızda bahsettiğiniz yerden bir şey almayın.

Söylediği "FX 6100 Black Edition" ikinci el çok rahat 300TL'ye bulunabiliyor. 1000TL diye sallamış bundan bilgisayar alınmaz.

Söylediği "FX 6100 Black Edition" ikinci el çok rahat 300TL'ye bulunabiliyor. 1000TL diye sallamış bundan bilgisayar alınmaz.
Ciddimisin hocam

Hocam sadece toplama kısmında değil güncelleştirme ve yükseltme konusunda da uğraştırıcı olur. Xeon yerine APU bir şeyler alsa daha mantıklı gibi geldi. Bu arada son mesajınızda bahsettiğiniz yerden bir şey almayın.
Tamamdır usta

Dosya Ekleri

• Encoding_02.png
    Encoding_02.png
    89,2 KB · Görüntüleme: 24
Tamam ozaman bilgi için teşekkürler

Evet ciddiyim. İ5'leri geçer yazmış bir de ilk nesil i5 lerden bahsediyorsa evet geçiyor.
Usta bugün bilgisayarcıya vardım 19 inç monitör ddr3 1600 mhz 4gb ram +4 daha takılabilir q6600 işlemci 500gb hardisk Windows 8.1 kurulu ama Windows 10 yükleyeceğim şuan Ekran kartı yok ama ilerleyen dönemde ekran kartı da taktıracağım ayrıca hardisk ve ram Ler sıfır sice bu PC alınırmı 2000 TL ye anlaştım+ olarak kaleye fare de var yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Tamam ozaman bilgi için teşekkürler

Usta bugün bilgisayarcıya vardım 19 inç monitör ddr3 1600 mhz 4gb ram +4 daha takılabilir q6600 işlemci 500gb hardisk Windows 8.1 kurulu ama Windows 10 yükleyeceğim şuan Ekran kartı yok ama ilerleyen dönemde ekran kartı da taktıracağım ayrıca hardisk ve ram Ler sıfır sice bu PC alınırmı 2000 TL ye anlaştım+ olarak kaleye fare de var yorumlarınızı bekliyorum
O fiyata o pc fazla kötü. Lga775'e i5, i3 bile takmazsın.

Apu bir sistem yine çok pahalıya denk geliyor. Dediğim Xeon'un çok uğraştırıcı bir yanı yok 1155'e Xeon takmak kolay baya 775 de uğraştırıyor.

Apu bir sistem yine çok pahalıya denk geliyor. Dediğim Xeon'un çok uğraştırıcı bir yanı yok 1155'e Xeon takmak kolay baya 775 de uğraştırıyor.
Xeon mantıklı ama işimi garantiye almam lazım bu PC de Max cs go GTA 4 pes 16-17 falan oynayacağım sizce 1gb ekran kartı takviyesi ile iş göremezmi zaten iki çekirdek alacaktım PC yi o bilgisayar cıya varmadim başka bilgisayarcı dan bu PC yi buldum benim para ma göre bana yeter aslında sizce bu oyunlar için bu PC nasıl yoksa riske girip Xeon sistem mi toplamaliyim

Birde usta bu PC normal fiyatı

1350 1400 TL monitör klavye ve fare ile 2000 TL oluyor onuda unutmayalım ilerde de 1000 TL ye Ekran kartı takviyesi ile 3000 TL ye hem bazı oyunlar hemde YouTube internet de falan işlerimi benim rahat görür beklentim çok yüksek değil birde son olarak iyi bir ekran kartı takviyesi ile bu PC gta 5 de ne yapar

Yeni konular

Geri
Yukarı