2022'de iPhone 7 alınır mı?

Bütçe
3200
Hayır. Redmi Note 8 Pro alsan daha iyi bin kat daha iyi :D
11 bile eskidi hocam bana kalırsa. Ve 7 modelinin bataryası düşük boyutu düşük.
7 Plus kullanıcısıyım şarj anca yetiyor, ve ara ara takılmalar oluyor. İlla alacaksan 64-128 GB almalısın.
Ama ben 7 Plus kullanıcısı olarak Xiaomi geçmek istiyorum. Şu an pahalı zaten Android almanızı tavsiye ederim.

Hocam sabah sabah güldürdünüz beni Allah'ta sizi güldürsün.
iPhone 7 Plus kullanıyorum erken sipariş ile almıştım 6 yıldır bende hala canavar gibi Performans'ı var lakin pil Performans'ı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim bence alın.

Hocam Android istemiyorsunuz başka seçeneğimiz yok zaten iPhone 7 işinizi görecektir. Alınabilir bir model hala ayakta. Saddece Instagram ve WhatsApp kullanıyorsanız batarya kullanıma bağlı 1 günü çıkartabilir.

Kronik sorunlarından birisi hat konusu sıfır modellerin birçoğunda vardı ve değişim yapılıyordu sıfır yollayıp, ses konusunu duydum fakat yaşamadım 5 yıldır.

Kronik sorunlarından birisi hat konusu sıfır modellerin birçoğunda vardı ve değişim yapılıyordu sıfır yollayıp, ses konusunu duydum fakat yaşamadım 5 yıldır.

İlk sahibinden aldım sadece batarya değişmiş bilgisayara bağlayıp baktık 7 yıl için bu sorun olsaydı olurdu herhalde şu an gayet memnunum.

Hocam iPhone 7 kullanıyorum ve almanızı da öneririm. 1-2 yıl rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Dostum 7 Plus kullanıyorum ara ara kasmalar giriyor. Haberin olsun.
iPhone 7 kullanıyorum hiç kasmıyor. Sizin cihazda donanımsal sorun olabilir.
Sadece Instagram ve whatshapp için falan alacaksanız gayet güzel bir 2-3 yıl götürür (zorlarsanız bir 4-5 var),eğer kameradan beklentiniz fazla değilse (ki 4K 60 FPS vieolar çekebiliyor yanlış bilmiyorsam),hız konusunda beklentiniz ortalarda biyerlerdeyse çok rahat alabilirsiniz
4K 30FPS video çekebiliyor en fazla.
Ben yakın zamanda Samsung M52 5G alacağım çok pahalı da değil bakabilirsiniz.
Android istemiyorum demiş.
Ben yakın zamanda Samsung M52 5G alacağım çok pahalı da değil bakabilirsiniz.
Android istemiyorum demiş.
Hocam bir de kronik sorunu varmış şimdi doğru mu?
Bende ve iPhone 7 kullanan arkadaşlarım da hiç ses entegresi sorunu olmadı hocam.
Telefonu aldım teşekkür ederim gerçekten Apple kalitesi bir başkaymış.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Yaklaşık 2 yıldır sıfır aldığım iphone 7'i kullanıyorum.
artı yönleri ;
kasa güzel,kamerası ideal,ses çıkışı ideal,hız bakımından fiyatına denk bir model. Kasma yapmıyor.
eksi yönleri; şarj erken bitiyor. Ekran yeni modellere göre birazcık küçük kaçıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı