2022'de PC fiyatları düşer mi?

Bence şu an uygun oyuncu notebookları;
- RTX 3050,
- 144 HZ,
- Mekanik klavye,
- Bir sürü port,
- Bayağı güçlü bir işlemci

Uygun fiyata geliyor.

Bence şu an uygun oyuncu notebookları;
- RTX 3050,
- 144 HZ,
- Mekanik klavye,
- Bir sürü port,
- Bayağı güçlü bir işlemci

Uygun fiyata geliyor.
RTX 3050 Ti yerine tercih edilebilecek daha fazla alternatif var.
Fiyatlarda azalma olsa bile ne kadar düşüş olacağı dolara ve satıcıya göre değişir.

Fiyatlar düşse bile çoğu uyanık sıfır fiyatından daha fazla fiyat koyuyor. Bunu gören diğer satıcılar fiyatı yükseltiyor. Mesela, geçen gün idi sanırım hatırlamıyorum. GTX 1050 TI mi 1060 mı öyle bir kart gördüm. Sıfır fiyatı 4.000 TL, adamın koyduğu 5.000-6.000 TL. Hiç bir farkı yok. Ayrı bir model bile değil. Sadece bu sorun değil, dolar, refah, ekonomi, stok, çip sıkıntısı gibi şeylerden dolayı düşeceğini sanmam.

Arkadaşlar, bu yıl da PC alamayacağım galiba. Sizce fiyatlar az da olsa düşer mi seneye bu zamanlara? Malum fiyatlar çok pahalı. Aslında bu yıl da alabilirdim ama bekleyeceğim sonuçta stok falan pek yok. Her şey pahalı.
çok fazla düşeceğini zannetmem en basit örneği kendimden vericem donanım Ekran kartı:nvidia geforce gtx1660 işlemci:Amd ryzen 5 2600x ram 16gb ssd:corsair 480gb ssd ana kartım b450m pro böyle bir kasa kendim topladım 2yıl hatta 1.5 önce (tüm parçalar sıfır) ekran kartını:1100 1000tl vs aldım bu bilgisayarı 4800 almıştım totalde montajınıda kendim yaptım şuan sadece ekran kartı 6 7milyar olmuş bence hemen al dahada artmadan stokların artması bize faydası cok dokunmıcaktır dostum umarım güzel anlatabilmişimdir :) iyi günler

Düşmez diyen arkadaşlara aldırma çünkü fiyatlar dünya genelinde yavaş yavaş düşüyor. 2021'in başından beri piyasayı takip eden biri olarak söylüyorum. Dolar 2 katı artmadığı sürece fiyatlar 2021'in sonunu bile beklemeden büyük ihtimalle normale dönecek çünkü neredeyse çoğu madenci kartlarını satıyor, Çinliler'e de yasak geldi, coinler düşüşte.

Yeni konular

Geri
Yukarı