2022'de PS3 alınır mı?

PS3 iki şart ile alınabilir.
  • Ucuza bulmak.
  • Henüz diğer platformlara çıkmamış Exclusive oyunlarını sevmek ve oynamamış olmak.
Bu iki şart dışında 2022'de 7. jenerasyon konsol alınmaz.

Baktım da hem çok ucuzlar hem de Red Dead Redemption 2 falan oynanabiliyor çok hoşuma gitti. Sizce Xbox oyunları da ha mı ucuz? Bir de grafikleri pek anlamadım PS da ki gibi mi? Akıcı mı?
@berkezz @Zenci Beyefendi hayatım boyunca hep PS kullandım. Bu yüzden bir tereddüt'e düşmedim değil.

Bende çok şaşırdım One ya da 360 alacağım :) bu zamana kadar PS kullandım ve hala PS4 ile devam ediyorum. Xbox One ya da Xbox 360 alacağım. He ucuza PS3 bulamaz isem tabii.

Bende çok şaşırdım One ya da 360 alacağım :) bu zamana kadar PS kullandım ve hala PS4 ile devam ediyorum. Xbox One ya da Xbox 360 alacağım. He ucuza PS3 bulamaz isem tabii.

Aslında bende PS3 Slim almak istiyordum ama Xbox'ın bu kadar ucuz ve güçlü oyunları oynatabildigini görünce Xbox almak istedim. Zaten oynamak istediğim hemen hemen her oyun var.

Bence alınmaz çünkü Sony baba oyunlarını PC tarafına getirmeye başladı. Exclusive olmadan da PS tarafının bir olayı kalmıyor.
PS oyunlarının, ne kadar kaliteli ve güzel olduğunu göstermek için getiriyorlar. PC oyuncularını PS'a çekmek için bir strateji bu. Bence gayet akıllıca.

Geri
Yukarı