2022'de S10 alınır mı?

Emin Faruk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon 7670M İntel HD Graphics 4000 8GB RAM İntel Core İ5-3230m 240 GB SSD
İkinci el Xiomi veya Poco cihazlara bakın derim. Donanım açısından daha güçlü cihaz bulmanız mümkün. Büyük ihtimalle bulacağınız cihaz yazılım desteği tarafında ömrünü doldurmuş/doldurmak üzere olacaktır.

4 ay sonra tam 4 yıl olmuş çıkalı.
4 yıl önceki bir cihazı şahsen ben almazdım.
Bütçenizi bilmiyorum, planlarınızı da bilmiyorum ancak dediğim gibi 4 yıllık cihaza para vermezdim.

Ben şahsen yenilenmiş çoğu telefona güvenemiyorum. Çünkü taktığı parça belli değil. Şahsen 4 yılını doldurmuş güncelleme almayan cihaz yerine 2021 veya 2022 model ikinci el telefon alırım daha iyi.

İkinci el Xiaomi veya POCO cihazlara bakın derim. Donanım açısından daha güçlü cihaz bulmanız mümkün. Büyük ihtimalle bulacağınız cihaz yazılım desteği tarafında ömrünü doldurmuş/doldurmak üzere olacaktır.

4 ay sonra tam 4 yıl olmuş çıkalı.
4 yıl önceki bir cihazı şahsen ben almazdım.
Bütçenizi bilmiyorum, planlarınızı da bilmiyorum ancak dediğim gibi 4 yıllık cihaza para vermezdim.

Bence alınmaz hocam.
2.el siteleri daha mantıklı olur.

Ben şahsen yenilenmiş çoğu telefona güvenemiyorum. Çünkü taktığı parça belli değil. Şahsen 4 yılını doldurmuş güncelleme almayan cihaz yerine 2021 veya 2022 model ikinci el telefon alırım daha iyi.

Evet, hâlen alınabilecek bir cihaz ama ikinci el alman daha mâkul olacak. O fiyata S10+ bulabilirsin.

Cihaz güzel ama büyük ihtimalle bozulmuş cihazları alıp tamir eden bir firma. O yüzden alınmaz.

İkinci el uyguna geliyor ama Hepsiburada 12 ay garanti vereceği için almayı düşündüm. Bu cihaz yerine ne önerirsiniz? Cihaz eski ama bu fiyat bandında giriş seviyesi bir Android almak yerine zamanının amiral gemisini almak mantıklı olur diye düşündüm. Bir de kulaklığım ve saatim Samsung olduğu için Samsung tercih ettim. Sizin bunun yerine önerebileceğiniz bir telefon var mı?

İkinci el uyguna geliyor ama Hepsiburada 12 ay garanti vereceği için almayı düşündüm. Bu cihaz yerine ne önerirsiniz? Cihaz eski ama bu fiyat bandında giriş seviyesi bir Android almak yerine zamanının amiral gemisini almak mantıklı olur diye düşündüm. Bir de kulaklığım ve saatim Samsung olduğu için Samsung tercih ettim. Sizin bunun yerine önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Evet,mantıklı hocam. İkinci el;
•S10+
•S10
•Mi 10T Pro
•OnePlus 7T-7 Pro
Bütçeyi yükseltirsen;
•Note 10+
•OnePlus 8-8 Pro
•Mi 10 Ultra

Geri
Yukarı