2022'de S20FE alınır mı?

Khimaria

Kilopat
Daha fazla  
Selam, telefon almak için uzun zamandır para biriktiriyorum fakat kur yüzünden param eridi ve bundan sonrası için durumum ne olur bilmiyorum. O yüzden ince eleyip sık dokuyarak araştırma yapıyorum ama kafam çok karıştı. S20FE genel olarak çok iyi bir telefon fakat biraz eski olması ve 5G olmaması yüzünden tereddütte kaldım. Yeni çıkan cihazlarda da hem Snapdragon kullanılmaması hem de daha düşük performans vermesi yüzünden vazgeçtim. Fiyat ve performansı kısıp A52s ya da M53 almayı düşündüm ama uzun vadede kullanmak istedigim için S20FE'nin işlemcisini gördükten sonra bunları almak da pek mantıklı gelmedi. Ben de Xiaomi cihazlara baktım POCO F3 GT dikkatimi çekti maalesef Türkiye'de satan sadece bir yer var ve gereksiz pahalı geldi, yurt dışından IMEI ayarı ile getirmeyi bile düşündüm ama artık işin içinden çıkamıyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Bazı yerlerde mızıkçılık yapıp olayları büyütmüş olabilirim ama çaresizlikten, emeğim yok olmuş gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam daha bugün bende bayağı bir araştırma yaptım 13K bütçem vardı fakat hiçbir telefon o fiyata değmeyeceğini anladım bu yüzden geçici olarak ben S20 FE aldım bence alınır. S21 FE veya S21+ SD olsaydı veya S22 bataryası iyi olsa birini seçerdim ama piyasa çok değişti maalesef.

Merhaba hocam daha bugün bende bayağı bir araştırma yaptım 13K bütçem vardı fakat hiçbir telefon o fiyata değmeyeceğini anladım bu yüzden geçici olarak ben S20 FE aldım bence alınır. S21 FE veya S21+ SD olsaydı veya S22 bataryası iyi olsa birini seçerdim ama piyasa çok değişti maalesef.
Doğrudur, ama ben kafama 5g işini çok taktım uzun vadeli düşündüğüm için, o konuda ne düşünüyorsun?

Doğrudur, ama ben kafama 5G işini çok taktım uzun vadeli düşündüğüm için, o konuda ne düşünüyorsun?

Bana soracak olursan 2 yıldan önce stabil olmaz bu yüzden zaten S20 FE aldım. 4.5G ilk geldiğinde aslında daha iyiydi şu an hızlar 3/5 oranında düştü belki daha fazla bu yüzden bizim ülkede 5G nasıl olacak kestiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı